Ketvirtadienis, rugpjūčio 22, 2019

2013 metų valstybiniai brandos egzaminai

Slide1

Skaityti daugiau: 2013 metų valstybiniai brandos egzaminai

Mokiniai – 2012-2013 mokslo metų rajono ir respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatai

Dalykas Klasė Užimta vieta Mokinio vardas, pavardė
Lietuvių gimtoji kalba ir literatūra (rajono) IV d I Auksė Beatričė Katarskytė
Lietuvių gimtoji kalba ir literatūra (šalies) IV d I Auksė Beatričė Katarskytė
  II b II Justinas Perminas
  IV d III Eglė Godliauskaitė
  II c III Monika Čėsnaitė
Junųjų filologų konkursas III d I Domas Norkūnas
  IV a I Greta Pagojutė
Respublikinis jaunųjų Filologų konkursas IV a III Greta Pagojutė
Anglų kalba II a I Augustė Matuzaitė
  II b III Vytautas Kondrotas
  III a I Viktorija Gurskytė
Rusų kalba I a II Armandas Kaminskis
  II a I Augustė Matuzaitė
  II a II Agnė Andriuškaitė
  II c III Toma Limontaitė
  III c I Emilis Perminas
  III a II Paulius Buivydas
  III d III Gintarė Macenytė
Vokiečių kalba II b III Justinas Perminas
  III a I Viktorija Gurskytė
  III a II Henrika Skersonaitė
  IV d I Viktorija Leščkauskytė
  IV d II Vytenis Dambrauskas
Matematika I b II Justinas Vaičekauskas
  II b II Rimvydas Rubavičius
  II b III Justinas Perminas
  II c I Ernestas Šimonauskas
  III d I Domas Norkūnas
  III b II Gvidas Beresnevičius
  III a III Paulius Buivydas
  IV b  I Gediminas Skarbalius
  IV d II Donatas Pelenis
Fizika I b II Justinas Vaičekauskas
  II b I Justinas Perminas
  II c II Ernestas Šimonauskas
  II b III Rimvydas Rubavičius
  III c I Justas Baltrukonis
  III d I Domas Norkūnas
  III b II Gvidas Beresnevičius
  III a III Vilius Kazlauskas
  IV d I Donatas Pelenis
  IV b  II Gediminas Skarbalius
  IV d III Auksė Beatričė Katarskytė
18-asis prof. K. Baršausko fizikos konkursas II b II Rimvydas Rubavičius
  IV d III Donatas Pelenis
XXIV Lietuvos mokinių fizikos čempionatas IV d II Donatas Pelenis
Chemija I b I Eglė Ežerskytė
  I b II Justinas Vaičekauskas
  II b I Rimvydas Rubavičius
  II a II Augustė Matuzaitė
  II c III Monika Čėsnaitė
  III a I Petras Gedminas
  III a III Viktorija Gurskytė
  IV d I Eglė Godliauskaitė
  IV a II Marija Miškinytė
  IV b III Dovilė Ežerskytė
 Biologija I a II Silvija Juciutė
  II a I Augustė Matuzaitė
  II b III Antanas Klumbys
  III a I Viktorija Gurskytė
  III d II Martinas Baltuonis
  III d III Gabrielė Čėsnaitė
  III a IV Petras Gedminas
  IV d I Eglė Godliauskaitė
Šalies biologijos olimpiada III a III Viktorija Gurskytė
Istorija I a II Armandas Kaminskis
  II c I Monika Čėsnaitė
  II a II Toma Limontaitė
  III d I Gintarė Macenytė
  III a II Justė Teniukaitė
  III d III Urtė Simutytė
  IV a II Gintarė Gerulaitytė
  IV b II Jonė Buivydaitė
Geografija IV c III Lukas Juškevičius
  II c I Monika Čėsnaitė
  II b IV Justinas Perminas
  III a III Kotryna Mockaitytė
  IV a II Gintarė Gerulaitytė
Informacinės technologijos IV d II Donatas Pelenis
Lotynų kalba ir antikos kultūra IV d I Eglė Godliauskaitė
  III b II Gabrielė Čėsnaitė
  III a III Kotryna Mockaitytė
Lotynų kalba ir antikos kultūra (šalies) III b III Gabrielė Česnaitė
Dailė IV d III Eglė Godliauskaitė
Respublikinė filosofijos olimpiada III d    Martinas Baltuonis
Respublikinis etikos konkursas II c Padėkos raštas Martyna Pukšmytė
Meninio skaitymo konkursas IV a II Jonas Urvakis
  III c III Gabija Leverytė
Nacionalinis mokinių Č. Kubados geografijos konkursas ir raj. "Mano gimtinė - Lietuva" I b   Eglė Ežerskytė
  I b    Ignė Ežerskytė
  II b   Justinas Perminas
  II b   Domantas Lekavičius
  II c   Monika Čėsnaitė
  III a   Kotryna Mockaitytė
  III d   Domas Norkūnas
  IV a   Gintarė Gerulaitytė
"Mano gimtinė - Lietuva" I b   Goda Apinytė
  I a   Armandas Kaminskis
  I a   Daumantas Jauga
  I a    Evaldas Šliažas
Respublikinis debatų čempionatas (anglų k.) III a   Simonas Kakanauskas
  III a   Viktorija Gurskytė
  III d   Martinas Baltuonis
Respublikinis oratorių konkursas(anglų k.) III a   Monika Pleškytė
Rajoninis anglų kalbos skaitovų konkursas II b   Dovydas Beržinis
  III d   Laimonas Sutkus
Respublikinis  konkursas Tolerancijos himnas  IV b I Agnė Živatkauskaitė
  IV b   Tomas Rimeika
  IV d   Auksė Beatričė Katarskytė
  III b   Rovena Vaičkutė
  III b   Domantė Ričkutė
  III c   Dovydas Sabaliauskas
  III d   Vytautas Steckis
  II b   Jokūbas Maščinskas
ESF Akademijos kūrybinių darbų konkursai IV d   Lukas Kristijonas Šalkauskis
  III a    Aurelija Petkutė
  III a    Vytautas Steckis
Šalies prevencinių plakatų konkursas "Išpilk" II b   Rimvydas Rubavičius
Respublikinis Būrių rikiuoitės konkursas  IV a II Mindaugas Petkus
  II b    Simona Monstavičūtė
  III a   Justas Vaitiekus
  III c   Edgaras Knašas
  III c   Adomas Žvirzdinas
  IV a   Simona Kilpytė
  IV a   Dovydas Šimkus
  IV a   Lukas Pavelskis
  IV b   Paulina Gustytė
  IV b   Gabrielė Kavolūnaitė
  IV c   Greta Keinytė
  IV c   Nedas Rindeikis
  IV c   Karolis Gimbutis
  IV d   Severina Navickaitė
  IV d   Kristina Vasiliauskaitė
  IV d   Greta Kunšteinaitė
  IV d   Elvinas Monstavičius
Rusų kalbos šventė- konkursas I a   Armandas Kaminskis
  I a   Modestas Mikalauskas
  I b   Goda Apinytė
  I b   Greta Kontvainytė
  II a   Justė Kačerauskaitė
  II a   Toma Limontaitė
  III c   Gabija Lėverytė
  III d   Mantas Gofmanas
Telšių raj. mokyklų LIK- ų konkursas II b II Romanas Klingeris
  III c   Greta Pilvenytė
  III a   Kornelija Gedvilaitė
  III a   Eva Jucevičiutė
  III d   Lina Kunšteinaitė
  III b   Žygimantas Daunys
  III b   Ernestas Šarkauskas
  III b   Tomas Gudas
  III c   Dovydas Sabaliauskas
  III c   Edgaras Knašas
Šokių konkursas "Sukim, trypkim šokimėlį" III c   Rūta Servaitė
  III c   Adomas Žvirzdinas
  III c   Kotryna Saplinskaitė
  III d   Mantas Gofmanas
Žemaitijos Krašto Pirmosios Pagalbos varžybos I a II Gabrielė Tumasonytė
  I a   Julija Pronskutė
  I a   Karolina Šakytė
  I a   Neda Monstavičutė
  I c   Vaiva Samušytė
Epistolinio rašinio konkursas I b I Greta Jucevičiutė
Respublikinis europarlamentaro L.Donskio esė konkursas III d Padėkos raštas Gintarė Macenytė
Respublikinis kūrybinių industrijų verslo įdėjų konkursas I   Rokas Dargevičius, Eglė Ežerskytė, Ignė Ežerskyte, Robertas Pronckus
  III   Urtė Simutytė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018