Antradienis, rugpjūčio 20, 2019

Žemaitės gimnazijos mokiniai, dalyvavę rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose, čempionatuose ir užėmę prizines vietas (2014-2015 mokslo metai)

 

Nr.

Olimpiados, konkurso, čempionato pavadinimas

Užimta vieta

Mokinio pavardė, vardas

Mokinį ruošusio mokytojo pavardė, vardas

1.

47-asis Respublikinis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas

II

III

Indrė Pabijonavičiūtė IIb

Julija Pronckutė III a

Aušra Trepkevičienė

Astra Ladukaitė

2.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

III

Audrius Stankus  I a

Rima Misiūrienė

3.

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rajoninis etapas

I

II

III

Gilija Grikštaitė IV a

Justinas Perminas  IVb

Viltė Viktoraviūtė  IVa

Loreta Raudytė

4.

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados respublikinis etapas

II

III

Viltė Viktoravičiūtė  IVa

Gilija Grikštaitė IV a

Loreta Raudytė

5

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

 

Ieva Adomaitytė   IV a

Augustė Motūzaitė IV a

 

6.

Skaitovų konkursas „Rokoukėmies žemaitiška“

II

III

Karolina Šakytė     IIIa

Regina Klingerytė I d

 

7.

Respublikinis Antikos kultūros konkursas

I

Lukas Bieliauskas IIb

Aušra Trepkevičienė

8.

Respublikinis anglų kalbos konkursas rajoninis etapas

I

III

Lukas Bieliauskas IIb

Tautvydas Vaitkus I c

Raimonda Baltmiškienė

Elena Kakanauskienė

9.

Telšių rajono rusų kalbos olimpiada

I

I

II

II

III

III

Gabrielė Kaminskytė Id

Armandas Kaminskis  IIIc

Audrius Stankus Ia

Silvija Juciutė IIIa

Sergėjus Andžius Ib

Vilius Balvočius IIb

 

10.

 Respublikinė rusų kalbos olimpiada

Pagyrimo raštas

Armandas Kaminskis IIIa

 

11.

Telšių rajono skaitovų rusų kalba ir rusų dainos festivalis

 

Ieva Augustinaitė     

III a

Justė Kačerauskaitė  

 IV a

 Daliutė Dambrauskienė

12.

Istorijos olimpiados „Lietuva 1987-2004 metai: politinės, socialinės-ekonominės ir kultūrinės transformacijos“ II etapas

I

I

I

II

II

III

Audrius Stankus        Ib

Indrė Pabijonavičiūtė IIb

Toma Limontaitė      IVa

Eglė Simutytė            Id

Armandas Kaminskis  IIIa

Gintarė Karaliūtė     IVc

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

13.

Telšių rajono fizikos olimpiados rezultatai

I

I

I

I

II

II

II

III

III

Evaldas Dovidavičius   Ic

Lukas Bieliauskas      IIb

Justinas Vaičekauskas     III b

Tomas Trijonis         IVa

Audrius Stankus        Ib

Julija Pronckutė       IIIa

Rimvydas Rubavičius       IVb

Justinas Jonavičius           Ib

Indrė Pabijonavičiūtė       IIb

Zosė Žalienė

Lina Mušinskienė

14.

Telšių rajono chemijos olimpiados rezultatai

I

I

I

I

I

II

II

II

II

III

III

III

Audrius Sutkus           Ib

Indrė Pabijonavičiūtė       IIb

Eglė Ežerskytė                  IIIb

Silvija Juciūtė          IIIa

Justinas Perminas     IV b

Eglė Simutytė          Id

Lukas Bieliauskas   IIb

Viktorija Vasiukevičiūtė III a

Rimvydas Rubavičius    IV b

Evelina Juciūtė          Ib

Živilė Vargalytė

Augustė Motūzaitė   IVa

Salomėja Gustienė

15.

Telšių rajono matematikos olimpiados rezultatai

I

I

II

II

II

III

III

III

III

Evaldas Dovydavičius

Ernestas Šimonauskas    IVc

Kasparas Lienys      IIa

Povilas Gedminas    IVc

Eglė Simutytė           Id

Justinas Vaičekauskas  III b

Viktorija Vasiukevičiūtė  IIIa

Andrius Stankus        Ib

Agnė Andriuškaitė    IVa

Bronelė Grigaitė

16.

Telšių rajono  biologijos olimpiados rezultatai

I

I

I

II

III

II

III

III

III

Dainius Gecevičius    Ib

Ignė Ežerskytė         IIIb

Gintarė Karaliūtė   IVc

Žygimantas Zaboras IIa

Lukas Bieliauskas     IIb

Agnė Benikaitė         IIIc

Eglė Ežerskytė         IIIb

Silvija Juciūtė           IIIa

Augustė Matuzaitė    IVa

Rima Gintalienė

Eugenija Bertavičienė

17.

Telšių rajono geografijos olimpiados rezultatai

I

II

II

Žygimantas Zaboras   IIa

Simona Albrikaitė      IIa

Monika Čėsnaitė       IVc

Aurelija Šviežikienė

18.

Lietuvos mokinių informatikos  rajono olimpiados rezultatais

III

Ignas Gaubas           IV b

Alma Linkevičiūtė

19.

Telšių rajono dailės olimpiados rezultatai

II

Indrė Raudoniūtė      IIIb

Regina Nostienė

20.

Respublikinis 9-12 kl. mokinių meninių – mokslinių darbų konkursas „Meilės koordinatės‘

I

Dovilė Lučinskaitė      IIb

Loreta Raudytė

21.

Telšių rajono kelių konkursas „Kelias nėra mūšio laukas, kuriame reikia kovoti“

II

AINĖ Drėlingaitė        I a

Rima Misiūrienė

22.

Ekonomikos Nacionalinio EURO lygos finalo dalyviai

 

Gintarė Karaliūtė    IV a

Romanas Klingeris  IV b

Domantas Lekavičius  IV b

Arnas Lakačiauskas    IVc

Armandas Kaminskis IIIa

Vida Jablonskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018