Antradienis, rugpjūčio 20, 2019

Mokiniai – 2013-2014 mokslo metų rajono ir respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatai

 

OLIMPIADOS

MOKINIO VARDAS PAVARDĖ

 UŽIMTA VIETA

KLASĖ

Lietuvos mokinių respublikinis jaunųjų filologų konkursas

Henrika Skersonaitė

Aistė  Banytė

Švietimo ir mokslo ministerija.

IVa

II b


Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados Telšių raj. etapo nugalėtojai

Viktorija Gurskytė
Lukas Bieliauskas

 I
 II

IV a
 I b


Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros respublikinė olimpiada

Viktorija Gurskytė

 

IV a

Respublikinis Antikos kultūros konkursas

Lukas Bieliauskas

II

I b

 

     

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados respublikinio etapo nugalėtojai

Gabrielė Čėsnaitė

Gilija Grikštaitė

Viltė Viktoravičūtė

III

dalyvavo

dalyvavo

IV b

III a

IIIa

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rajoninio etapo nugalėtojai

Gabrielė Čėsnaitė

I

IV b

 

Gilija Grikštaitė

II

III a

 

Akvilė Milašiutė

III

III c

 

Viltė Viktoravičiūtė

III

III a

Respublikinė filosofijos olimpiada

Martinas Baltuonis

Apdovanojimas

IV d

Telšių rajono anglų kalbos olimpiados rezultatai

Lukas Bieliauskas

               III

I b

 

Kęstas Šniaukas

                III

II a

 

Šimonauskas Ernestas

II

III c

 

Viktorija Gurskytė

I

IV a

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

Šimonauskas Ernestas

 

III c

Telšių rajono skaitovų anglų kalba konkurso rezultatai

Monika Pleškytė

I

IV a

 

Henrika Skersonaitė

II

IV a

Respublikinis oratorių konkursas anglų kalba

-------------------------

Telšių raj. anglų kalbos konkursas „Wintertime“

Augustė Matuzaitė

------------------------------

Indrė Pabijonavičūtė

Lukas Bieliauskas

Dovilė Lučinskaitė

Rytenis Pronckus

Gabrielė Jurkutė

Ronaldas Zakarauskas

----------------------

II

II

II

II

II

II

III a

----------------------------I b

I b

I b

I c

I c

I c

Telšių rajono rusų kalbos olimpiados rezultatai

Emilija Pronckutė

III

I b

 
  1. Kaminskis

I

II a

 

Silvija Juciutė

II

II a

 

Toma Limontaitė

I

III a

 

Agnė Andriuškaitė

II

III a

 

Emilija Baltrukonytė

III

III a

Respublikinė rusų kalbos olimpiados

Toma Limontaitė

 

III a

Telšių rajono skaitovų rusų kalba

ir rusų  dainos

festivalyje dalyviai

Armandas Kaminskis

Ieva Augustinaitė

Daumantas Jauga

Ignė Ežerskytė

-----------------------------

Justė Kačerauskaitė

Odeta Lenartaitė

Gabija Lėverytė

 

II A

II a

II a

II b

III a

III a

IV c

Telšių rajono vokiečių kalbos olimpiados rezultatai

     
 

Paula Gudauskytė

II

II c

 

Eglė Petkevičiūtė

III

II c

 

Viktorija Gurskytė

III

IV a

 

 

   

Mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ rezultatai

Justė Šiaulevičiūtė

III

I a

 

Eglė Petkevičiūtė

I

II c

 

Greta Kontvainytė

III

II b

 

Gintarė Karaliūtė

I

III c

 

Agnė Andriuškaitė

II

III a

 

Gintarė Macenytė

I

IV d

 

Henrika Skersonaitė

II

IV a

Respublikinė istorijos olimpiada

Gintarė Macenytė

 

IV d

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Veronika Turskytė

III

II c

Telšių rajono fizikos olimpiados rezultatai

     
 

Ronaldas Zakarauskas

II

I c

 

Indrė  Pabijonavičiūtė

II

I b

 

Lukas Bieliauskas

III

I b

 

Julija Pronckutė

III

II a

 

Justinas Vaičekauskas

III

II b

 

Povilas Gedminas

I

III c

 

Rimvydas Rybavičius

II

III b

 

Ernestas Šimonauskas

III

III c

 

Petras Gedminas

II

  1. a
 

Justas Baltrukonis

III

IV c

Telšių rajono chemijos olimpiados rezultatai

     
 

Indrė Pabijonavičiūtė

I

I b

 

Justė Šaulevičiūtė

II

I a

 

Gintautas Plonis

III

I c

 

Justinas Vaičekauskas

II

IIb

 

Agnė Benikaitė

III

II c

 

Rubavičius Rimvydas

I

III b

 

Justinas Perminas

II

III b

 

Augustė Matuzaitė

III

III a

 

Agnė Bušeckytė

I

IV a

 

Gabrielė Čėsnaitė

II

IV b

 

Petras Gedminas

III

IV a

Respublikinė

chemijos olimpiados

Rubavičius Rimvydas

Indrė Pabijonavičiūtė

 

III b

I b

Telšių rajono matematikos olimpiados rezultatai

     
 

Kasparas Lienys

II

I a

 

Indrė Pabijonavičiutė

III

I b

 

Justinas Vaičekauskas

I

II b

 

Povilas Gedminas

I

III c

 

Petras Gedminas

I

IV a

 

Vilius Kazlauskas

II

IV a

 

Justas Baltrukonis

III

IV c

Respublikinė matematikos olimpiada

 

Petras Gedminas

 

IV a

Telšių rajono biologijos olimpiados rezultatai

     
 

Indrė Pabijonavičiutė

II

I b

 

Lukas Bieliauskas

III

I b

 

Eglė Ežerskytė

II

II b

 

Augustė Matuzaitė

II

III a

 

Emilija Baltrukonytė

III

III a

 

Viktorija Gurskytė

I

IV a

 

Martinas Baltuonis

II

IV d

 

Brigita Venclovaitė

III

IV a

Respublikinė

biologijos olimpiada

Viktorija Gurskytė

Martinas Baltuonis

 

IV a

IV d

Telšių rajono geografijos olimpiados rezultatai

     
 

Monika Čėsnaitė

I

III c

 

Kotryna Mockaitytė

II

IV a

 

Eglė Ežerskytė

II

II b

Rajono geografijos konkurso „Mano gimtinė- Lietuva“prizininkai

-------------------------

Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas

Simona Albrikaitė

Lukas Bieliauskas

Giedrius Kazlauskas

Žygimantas Zaboras

Deivydas Vosylius

------------------------------

Eglė Ežerskytė

II

II

II

II

II

---------------------

10

I a

I b

I b

  1. a

I b

II b

Telšių rajono dailės olimpiados rezultatai

Dovilė Lučinskaitė

II

I b

Telšių raj.Technologijų olimpiados

Agnė Vasiukevičiutė

III

III c

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etapo rezultatai

     
 

Tomas Mineika

I

IV d

Telšių rajono meninio skaitymo konkursas

Gabija Lėverytė

Augustė Motuzaitė

III

III

IVc

III a

Debatai - Žemaitijos regiono

Kamilė Gargasaitė

Emilija Koveraitė

Agnė Lėverytė

Greta Petkutė

Justė Šaulevičiūtė

Žygimantas Zaboras

Indrė Pabijonavičūtė

Turskytė Viktorija

Kakanauskas Simonas

Martinas Baltuonis

Gintarė Macenytė

 

I a

I a

I a

I a

I a

I a

I b

II c

IVd

IV a

IV

Seimo narės D. Teišerskytės skelbtas esė konkursas „Ką man reiškia teatras“

Urtė Simutytė

Padėkos raštas

IV d

Žemaitijos krašto

„Sveikatingumo maratonas 2014“ nugalėtojoms

Neda Monstavičiutė

Gabrielė Tumasonytė

Brigita Čepaitė

Paula Gudauskytė

III

III

III

III

IIa

IIa

II c

IIc

ESF Akademijos dalyviai

Citavičūtė Toma

Deimantė Antanavičiūtė

Romanas Klingeris

Jokūbas Maščinskas

 

III c

III c

III b

III b

Patyčių prevencijos savaitė - ženkliuko sukūrimas

Dovilė Lučinskaitė

Emilija Pronckutė

 

I b

I b

Tarpmokyklinės tradicinėse LIK-ų varžytuvės

Augustė Motuzaitė

Romanas Klingeris Jokūbas Maščinskas

Gintarė Valentinavičutė

Lukas Šaulevičius       Žygimantas Daunys

Tomas Gudas          Ernestas Šarkauskas Žyginta Prokopavičutė Edgaras Knašas

 

III a

III b

III b

III c

III c

IV b

IV b

IV b

IV b

IV c

Respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą“. Gyvieji paveikslai“ nominacijos laimėtojai

Evelina Brasaitė

Vydmantė Cirtautaitė

Aistė Jekubauskaitė

Kamilė Kavoliūnaitė

Eimantė Kliknaitė

Agnė Lėverytė

Povilas Silkauskas

Paulina Smilgevičiūtė

Gabija Šniaukaitė

Ignas Šviežikas

Haroldas Vaičkus

Agnė Vidmontaitė

Emilija Kovieraitė

 

I a

Meninė veikla

Monika Pleškytė

Gabija Lėverytė

Vytautas Steckis

Viktorija Gurskytė

 

IV a

IV c

IV d

IV a

 

 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018