Pirmadienis, rugsėjo 25, 2017

Olimpiados 2017 m.

Olimpiados pavadinimas Mokinio vardas pavardė Užimta vieta Klasė Mokęs mokytojas

Rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Respublikos lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Giedrė Staponkutė

Audrius Stankus

Ema Tamošauskaitė

Lukas Bieliauskas

Simona Albrikaitė

Audrius Stankus

II

I

III

II

III

Dalyvis

II c

III b

III c

IV b

IV a

IIIb

Aušra Trepkevičienė

Rima Misiūrienė

Sonata Albrikienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Regiono  lietuvių k. olimpiada , skirta A. Ašmantui atminti

Gabija Bliūdžiūtė

Gabrielė Dargevičiūtė

Odeta Katarskytė

Justė Klemenskaitė

Giedrė Staponkutė

Audrius Stankus

Ieva Balčiūtė

Ditė Mickevičiūtė

Ugnė Navickaitė

Brigita Diulaj

III

III

III

III

III

II

II

II

II

II

Ia

Id

Ib

II a

IIc

IIIb

IIId

III d

IIId

IIIa

Rima Misiūrienė

Sonata Albrikienė

Rima Misiūrienė

Aušra Trepkevičienė

Aušra Trepkevičienė

Rima Misiūrienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Respublikos Lotynų kalbos ir Antikos Kultūros olimpiada

Respublikos Antikos žinių konkursas

Lukas Bieliauskas

Lukas Bieliauskas

Laureatas

II

IVb

IVb

Loreta Raudytė

Dalia Pabrėžienė

Lotynų kalbos ir Antikos kultūros rajono  olimpiada

Ema Tamošauskaitė

Lukas Bieliauskas

Evelina Juciūtė

Julija Usytė

Erika Andriuškaitė

I

I

II

III

III

IIIc

IVb

IIIb

IIId

IIIc

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Loreta Raudytė

Rusų kalbos rajono  olimpiada

Vilija Momgaudytė

Edvardas Kaktavičius

Urtė Spirgytė

Audrius Stankus

Kornelija Kučinskytė

Gabrielė Kaminskytė

Gabrielė Dargevičiūtė

I

II

III

I

II

III

I

II b

II c

 II b

III b

III c

III d

I d

Daliutė Dambrauskienė

Vida Jablonskienė

Daliutė Dambrauskienė

Daliutė Dambrauskienė

Daliutė Dambrauskienė

Vida Jablonskienė

Dalia Dambrauskienė

Anglų kalbos rajono  olimpiada

Respublikos anglų kalbos olimpiada

Goda Monstavičiūtė

Evelina Jankauskaitė

Emilija Gailiūtė

Eglė Simutytė

Ugė Banytė

Eglė Simutytė

Evelina Jankauskaitė

II

I

III

I

II

Dalyvis

Dalyvis

I d

II a

II a

III d

III d

III d

II a

Kristina Griciuvienė

Raimonda Baltmiškė

Raimonda Baltmiškė

Rasa Blaževičienė

Kristina Griciuvienė

Rasa Blaževičienė

Raimonda Baltmiškė

Regiono anglų kalbos tarimui paraidžiui (Spelling Bee) konkursas

Ditė Mickevičiūtė

Monika Jokubauskaitė

Evelina Jociūtė

I

II

III

III d

II a

III b

Rasa Blaževičienė

Raimonda Baltmiškė

Raimonda Baltmiškė

Respublikinis anglų k. oratorių konkursas Dovilė Lučinskaitė Nominacija už kūrybinį mąstymą IVb Elena Kakanauskienė
Respublikos konferencija Tauragėje „Challenges empower“ Emilija Vitkauskytė Nominuota tarp geriausiųjų II a Raimonda Baltmiškė
Respublikos Japonijos kultūros ir menų projekto konkursas Ainė Drėlingytė Anime kategorijos laureatė III a Elena Kakanauskienė
Meninio skaitymo rajono konkursas

Dominyka Vaičekauskaitė

 

I III d Pasiruošė savarankiškai

Istorijos rajono olimpiada

Respublikos  istorijos olimpiada

Kornelija Šmukštaitė

Aurimas Miliauskas

Eglė Simutytė

Ingrida Leonavičiūtė

Agnė Radžiūtė

Simonas Jokubauskas

Emilija Gailiūtė

Agnė Radžiūtė

 

I

II

I

II

I

II

III

Dalyvė

IV a

I d

III d

III c

II c

II b

II a

II c

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

Vilija Vaičiulienė

Aina Šiaulytė

Rajono  konkursas „Mano Telšiai“

Dominykas Petrulaitis

Vincas Lečkauskas

Arnas Serva

Aurimas Miliauskas

Vykintas Daugintas

III v.

I d

I d

I d

I d

I d

Aina Šiaulytė

Sonata Albrikienė

Rajono matematikos olimpiada

Vincas Lečkauskas

Gabija Apūkaitė

Arnas Serva

Monika Jokubauskaitė

Gabija Miliūtė

Akvilė Juciūtė

Lukas Barčauskis

Justinas Jonavičius

Audrius Stankus

Julija Usytė

Evaldas Dovidavičius

Indrė Pabijonavičiūtė

Giedrius Kazlauskas

II

III

III

I

II

III

III

I

II

III

III

I

III

I d

I c

I d

I Ia

II c

II b

II a

III b

III b

III d

III c

IV b

IV b

Bronislava Grigaitė

Daiva Žvirblienė

Bronelė Grigaitė

Bronislava Grigaitė

Bronislava Grigaitė

Ala Mingelienė

Bronislava Grigaitė

Daiva Žvirblienė

Daiva Žvirblienė

Bronislava Grigaitė

Rima Danėlevičienė

Daiva Žvirblienė

Ala Mingelienė

Rajono fizikos olimpiada

Dominykas Petrulaitis

Arnas Serva

Monika Jokubauskaitė

Audrius Stankus

Indrė Pabijonavičiūtė

Matas Skarbalius

I

I

I

I

I

I

I d

I d

IIa

III b

Iv b

IV a

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Zosė Žalienė

Lina Mušinskienė

Lina Mušinskienė

Rajono chemijos olimpiada

Arnas Serva

Vincas Lečkauskas

Akvilė Juciūtė

Giedrė Staponkutė

Monika Jokubauskaitė

Lukas Barčauskis

Evelina Juciūtė

Eglė Simutytė

Ema Tamošauskaitė

Žygimantas Zaboras

Kasparas Lienys

Justė Šaulevičūtė

Emilija Kovieraitė

Lukas Bieliauskas

I

I

I

II

II

III

I

I

I

I

I

III

III

III

I d

I d

II b

II c

II a

II a

III b

III d

III c

IV a

IV a

IVa

IV a

IV b

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Salomėja Gustienė

Rajono biologijos olimpiada

Respublikos biologijos olimpiada

Gabrielė Dargevičiūtė

Arnas Serva

Gabija Miliūtė

Giedrė Staponkutė

Lukas Vaičikauskas

Ignas Bundulas

Evelina Juciūtė

Eglė Simutytė

Lukas Bieliauskas

Emilija Kovieraitė

 Žygimantas Zaboras

Gabija Miliūtė

Lukas Bieliauskas

II

II

I

II

III

III

I

I

I

II

II

Dalyvė

Dalyvis

I d

I d

II c

II c

II c

II b

IIIb

IIId

IVb

IVa

IVa

IIc

IVb

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Rima Gintalienė

Rima Gintalienė

Rima Gintalienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Eugenija Šešplaukienė

Respublikos  geografijos olimpiada

Audrius Stankus

Žygimantas Zaboras

Arnas Serva

III

III

Dalyvis

IIIb

IVa

Ib

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Rajono  geografijos olimpiada

Gabija Miliūtė

Audrius Stankus

Vaiva Nostytė

Žygimantas Zaboras

Arnas Serva

I

I

II

III

II

IIc

IIIb

IIIc

IV

Id

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Rajono geografijos konkursas „Mano gaublys“

Audrius Stankus

Gintautas Plonis

Gytis Kazlauskis

II

II

III

IIIb

IVc

IVc

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Aurelija Šviežikienė

Geografijos žinių konkursas Litexpo parodoje „Adventure 2017“ Albrikaitė Simona II IVa Aurelija Šviežikienė

Rajono technologijų olimpiada

Respublikos  technologijų olimpiada

Giedrė Vargalytė

Ieva Trilikauskaitė

Giedrė Vargalytė

I

III

Dalyvė

IIb

IIb

IIb

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Rajono dailės olimpiada

Respublikos  dailės olimpiada

Dovilė Lučinskaitė

Dovilė Lučinskaitė

I

Dalyvė

IVb

IVb

Regina Nostienė

Regina Nostienė

Rajono „Greitojo teksto rinkimo“

konkursas

Leodangas Griciūnas

Orestas Avelis

Gytis Klova

Matas Noreika

Matas Pikiotas

I

III

III

II

III

Ib

Ia

IIc

IIIa

IIId

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Rajono informatikos olimpiada

Indrė Pabijonavičiūtė

Kasparas Lienys

III

II

IVb

IVa

Alma Linkevičiutė

Alma Linkevičiutė

Rusų kalbos partnerystės projektas su Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Rusų kalbos partnerystės projektas su Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija ir rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina jungia mus“

Gabija Bliūdžiūtė

Audrius Stankus

Samanta Pociutė

Vilija Momgaudytė

Urtė Žukauskaitė

Ignas Bundulas

Ruslanas Druna

Iveta Gelminaitė

Rolandas Rišys

Toma Šapalaitė

Greta Vėlavičiūtė

Kornelija Kučinskytė

Gabrielė Latuškevičiūtė

Gabrielė Baranauskaitė

Kamilė Eitkevičiūtė

Modesta Cirtautaitė

 

Ia

IIIb

IIIb

IIb

IIa

IIb

IIb

IIb

IIIb

IV b

IV c

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

IIIc

Daliutė Dambrauskienė

 „Lietuvos tūkstantmečio  vaikai“ Mantvydas Macas Dalyvis IIc  
Rajono konkursas – viktorina  „Iš praeities per dabartį į ateitį“ , skirtas  Žemaičių vyskupystės 600 m. jubiliejui

Arnas Serva

Aurimas Miliauskas

Eglė Adomaitytė

Laisvidas Gedvilas

Gabrielė Dargytė

Edas Simanauskas

Monika Kaunaitė    

Gabrielė Baranauskaitė

 

I d

Id

Id

Ia

Ic

Ic

IIIc

IIIc

 

 ESF AKADEMIJOs

projektai

Eimantė Kliknaitė

Gustas Armalis

Ugnė Banytė

Gabrielė Zuokaitė

Paulius Leščiauskas

Gabija Būtaitė

Dominyka Vaičekauskaitė

 I

IVb

IIId

IIId

IIa

IIId

IIId

IIId

Loreta  Zuokienė

Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos

kariuomenę“

Konkursas „Istorijos žinovas“

laimėtojai

Europos egzaminas

Leonas Juška

Marius Jonušas

 

 

Simonas Jokubauskas

Ugnė Banytė

Justė  Šaulevičiūtė

 

Agnė Radžiūtė

I –etapo nugalėtoja

IVb

II a

IIb

IIIb

IVa

IIc

Vilija Vaičiulienė
Konstitucijos egzamino II etapo dalyviai

Agnė Kairytė

Ernestas Norkus

Agnė Radžiūtė

Mantvydas Macas

Lukas Vaičikauskas

Vaiva Nostytė

Eglė Simutytė

Ignas Seilius

 

IIa

IIb

IIc

IIc

IIc

IIIc

IIId

III d

 
Respublikos pradedančiųjų debatų turnyro dalyviai

Ingrida Leonavičiūtė

Monika Kaunaitė

Vaiva Nostytė

Odeta Katarskytė

Kevinas Jančauskas

Augustė Stupuraitė

 

IIIc

IIIc

IIIc

Ib

Ia

Ia

Vilija  Vaičiulienė
Parodomųjų debatų Parodų rūmuose „Mokykla 2016“ dalyvės

Vaiva Nostytė

Indrė Pabijonavičiūtė

Emilija Gailiūtė

 

 

IIIc

IVb

IIa

Vilija  Vaičiulienė
Nacionalinė vasaros debatų akademija

Gustas Armalis

Eglė Simutytė

Gabija Būtaitė

 

I

IIId

IIId

IIId

Vilija  Vaičiulienė
„Euroscola“ 2017 konkursas

Eglė Simutytė

Gabija Miliūtė

Justė Šaulevičiūtė

Agnė Lėverytė

Gabija Būtaitė

Deimantė Valentinavičiūtė

Monika Kaunaitė

Emilija Gailiūtė

Akvilė Juciūtė

Ieva Trilikauskaitė

Simonas Jokubauskas

Agnė Radžiūtė

Dominyka Vaičekauskaitė

Laura Zaveckytė

Vaiva Nostytė

Ingrida Leonavičiūtė

Gustas Armalis

Gabrielė Kaminskytė

Iveta Galminaitė

Emilija Kovieraitė

I

IIId

IIc

IVa

IVa

IIId

IVc

IIIc

IIa

IIb

IIb

IIb

IIc

IIId

IIb

IIIc

IIIc

IIId

IIId

IIb

IVa

Vilija  Vaičiulienė
Respublikos rašinių konkursas „Kaip supranti žodžius „Kalba yra kultūros pagrindas?“

Gabija Žiliūtė

Giedrė Andriuškaitė

Taikos vėliavos komiteto padėkos raštai

Ic

Ic

Astra Ladukaitė

  

 

Sporto pasiekimai 2016-2017m.m.

2017 m.m. TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ (2001m.g. ir jaunesnių merginų) KREPŠINIO PIRMENYBĖSE   (I vieta)

 

Andrijauskaitė Austėja   1a

Narmontaitė Urtė   1a

Aleksiutė Liveta   1b

Baltrukonytė Ieva   1b

Petrauskaitė Brigita   1b

Rubinaitė Eva   1c

Virketytė Evelina   1c

Lingytė Beatričė   1d

 

2016-2017m.m. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ MERGINŲ KREPŠINIO ZONINĖSĖ VARŽYBOSE   (I vieta)

 

Andrijauskaitė Austėja   1a

Narmontaitė Urtė   1a

Aleksiutė Liveta   1b

Baltrukonytė Ieva   1b

Petrauskaitė Brigita   1b

Rubinaitė Eva   1c

Virketytė Evelina   1c

Lingytė Beatričė   1d

 

2016-2017m.m. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ MERGINŲ KREPŠINIO TARPZONINĖSĖ VARŽYBOSE   (III vieta)

 

Andrijauskaitė Austėja   1a

Narmontaitė Urtė   1a

Aleksiutė Liveta   1b

Baltrukonytė Ieva   1b

Petrauskaitė Brigita   1b

Rubinaitė Eva   1c

Virketytė Evelina   1c

Lingytė Beatričė   1d

 

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS ATSKIRŲ RUNGČIŲ ČEMPIONATAS   (I vieta)

 

Deimontavičiūtė Asta   3d

Tumasonytė Neda   1a

Gargasaitė Kamilė   4a

Gritėnaitė Rugilė   2c

Užemeckaitė Gabija   3d

Gecevičiūtė Dovilė   2c

TELŠIŲ RAJONO MOTERŲ TINKLINIO

PIRMENYBĖS   (I vieta)

 

Vidmontaitė Agnė   4a

Jokubauskaitė Aistė   4a

Deimontavičiūtė Asta   3d

Vitkauskaitė Garielė   3b

 

TELŠIŲ RAJONO BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MOKINIŲ ŠAUDYMO IŠ PNEUMATINIO ŠAUTUVO VARŽYBOSE  SKIRTOSE LIETUVOS KARIUOMENĖS DIENAI

Gecevičiūtė Dovilė   2c   (asmeninėse I vieta)

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ KALĖDINIS TINKLINIO TURNYRAS   (I vieta)

Vidmontaitė Agnė   4a

Jokubauskaitė Aistė   4a

Deimontavičiūtė Asta   3d

Vitkauskaitė Garielė   3b

Nagytė Justė   3b

Juciūtė Evelina   3b

Žylevičiūtė Erika   4c

 

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ KALĖDINIS TINKLINIO TURNYRAS   (III vieta)

 

Narmontaitė Urtė   1a

Gritėnaitė Rugilė   2c

Staponkutė Giedrė   2c

Martinkutė Denisa   2a

Kaminaitė Aušrinė   2a

Petrauskaitė Brigita   1b

Momgaudytė Vilija  2b

Leonavičiūtė Ingrida   3c

 

2016m. KALĖDINIS MERGINŲ TINKLINIO TURNYRAS SPORTO KLUBO „IŠŠŪKIS“ TAUREI LAIMĖTI   (III vieta)

Deimontavičiūtė Asta   3d

Vitkauskaitė Garielė   3b

                 

TELŠIŲ RAJONO MOTERŲ TINKLINIO TURNYRAS MERO TAUREI LAIMĖTI   (I vieta)

 

Deimontavičiūtė Asta   3d

Vitkauskaitė Garielė   3b

TELŠIŲ RAJONO MOTERŲ TINKLINIO TURNYRAS MERO TAUREI LAIMĖTI   (III vieta)

Vidmontaitė Agnė   4a

Jokubauskaitė Aistė   4a

Nagytė Justė   3b

Juciūtė Evelina   3b

Žylevičiūtė Erika   4c

Šukytė Greta   3b

 

„LADYGOLAS“ – LIETUVOS MOKYKLŲ SALĖS FUTBOLO (futsalo) ŽAIDYNIŲ 2017m. TELŠIŲ RAJONO PIRMENYBĖSE

(III vieta)

Narmontaitė Urtė   1a

Martinkutė Denisa   2a

Rubinaitė Eva   1c

Taurinskaitė Evelina   2a

Raubutaitė Enrika   2b

Apūkaitė Gabija   1c

Kačinskaitė Kamilė   1c

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ ŠAŠKIŲ VARŽYBOSE  

Kaminskytė Gabrielė  3d   ( IV vieta)

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ FUTBOLO VARŽYBOS

8 X 8,    I VIETA

Kulevičius Nedas    2a        

Bagdonas Aivaras  4c            

Banys Gediminas  3d            

Petrulis Elijus    4b          

Armalis Gustas  3d            

Šakys Antanas  3c

Abelkis Gytis  2b

Gedvilas Laisvidas  3a

Kaunas Paulius  1c

Juška Ovidijus 4a

Vaitkus Eimantas  1d

Sušinskas Dovydas  2a

 

MOKSLEIVIŲ VAIKINŲ KALĖDINIS TINKLINIO TURNYRAS,   I VIETA

 

Nebeskis Vaidotas  4b

Jančauskas Kevinas  1a

Kožickis Martynas  4c

Leščiauskas Paulius  3d

Urbonas Arnas  2c

Laucius Rytis   3a

Bagdonas Aivaras  4c         

Kazlauskas Giedrius  4b

 

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ  2001 M. G.  KREPŠINIO VARŽYBOS,   III VIETA

 

Kelevišius Vilius  1d

Lečkauskas Vincas  1d

Daugintis Vykintas  1d

Katarskis Gvidas  1c

Dargis Evaldas  1a

Griciūnas Leodangas  1b

Šemeta Regimantas  1b

Šilinskas Jokūbas  1b

 

TELŠIŲ RAJONO KOMANDINĖS ŠAŠKIŲ VARŽYBOS,  IV VIETA

 

Silkauskas Gvidas  3c

Jonavičius Justinas  3b

Stankus Audrius  3b

 

TELŠIŲ RAJONO MOKINIŲ  ATSKIRŲ RUNGČIŲ VARŽYBOS,   I VIETA

 

Abelkis Gytis  2b

Lingė Žygimantas  2b

Balsys Artūras  4b

Kazlauskas Giedrius  4b

Siminauskas  Joranas  2b

TELŠIŲ ŽEMAITĖS GIMNAZIJA 2016-2017 M. I PUSMETIS

PIRMŪNAI

 

Gabija Žiliūtė, Ic klasė

Vincas Lečkauskas, Id klasė

Kotryna Vilkaitė, Id klasė

Naglis Vičkačka, IIa klasė

Viktorija Baliutavičiūtė, IIb klasė

Akvilė Juciūtė, IIb klasė

Mantvydas Macas, IIc klasė

Eva Mikuckytė,IIc klasė

Agnė Radžiūtė, IIc klasė

Giedrė Staponkutė, IIc klasė

Lukas Vaičikauskas, IIc klasė

Donata Semenkavičiūtė, IIa klasė

 Evelina Juciūtė, IIIb klasė

Audrius Stankus, IIIb klasė

Ema Tamošauskaitė, IIIc klasė

Ditė Mickevičiūtė, IIId klasė

Eglė Simutytė, IIId klasė

Julija Usytė, III klasė

Justė Šaulevičiūtė, IVa klasė

Žygimantas Zaboras, IVa klasė

Lukas Bieliauskas, IVb klasė

 Indrė Pabijonavičiūtė, IVb klasė

Justė Ramonaitė, IVb klasė

  

Pavyzdingai mokyklą lankantys mokiniai

 Matas Kelpša, Ia klasė

Elijus Intas, Ib klasė

Giedrė Andriuškaitė, Ic klasė

Gabrielė Dargytė, Ic klasė

Gabija Žiliūtė, Ic klasė

Martynas Žutautas, Ic klasė

Tadas Špakauskas, Id klasė

Gytis Tirkšlevičius, IIa klasė

Gvidas Andrijauskas, IIb klasė

Goda Citavičiutė, IIb klasė

Justina Danielkutė, IIb klasė

Ernestas Norkus, IIb klasė

Ieva Trilikauskaitė, IIb klasė

Giedrė Vargalytė, IIb klasė

Ieva Vėlavičiūtė, IIb klasė

Einora Gintalaitė, IIc klasė

Rugilė Gritėnaitė, IIc klasė

Roberta Lukavičiūtė, IIc klasė

Eva Mikuckytė, IIc klasė

Aušrinė Vaitkutė, IIc klasė

Donata Semenkavičiūtė, IIIa klasė

Erika Andriuškaitė, IIIc klasė

Karolina Maleckytė, IIIc klasė

Gintarė Petkutė, IIIc klasė

Asta Deimontavičiūtė, IIId klasė

Ema Kuliešytė, IIId klasė

Emilija Kovieraitė, IVa klasė

Gabija Daugintytė, IVb klasė

 

 

Žemaitės gimnazijos mokiniai, dalyvavę rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose, čempionatuose ir užėmę prizines vietas (2015-2016 mokslo metai)

 


OLIMPIADOS


MOKINIO VARDAS PAVARDĖ


UŽIMTA VIETA


KLASĖ


MOKĘS     MOKYTOJAS

Telšių rajono lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada

Andrius Stankus

I

IIb

Rima Misiūrienė

Ditė Mickevičiūtė

III

IId

Dalia Pabrėžienė

Lukas Bieliauskas

III

IIIb

Dalia Pabrėžienė

Indrė Pabijonavičiūtė

III

IIIb

Aušra Trepkevičienė

Telšių rajono jaunųjų filologų konkursas

Julija Pronckutė

Monika Sudintaitė

Prizinės vietos

IVa

IVa

Astra Ladukaitė

Respublikinis Antikos kultūros žinių konkursas

Lukas Bieliauskas

III

IIIb

Dalia Pabrėžienė

Republikinė lotynų k. ir Antikos kultūros olimpiada

Lukas Bieliauskas

I

IIIb

Loreta Raudyė


Telšių rajono lotynų k. ir Antikos kultūros olimpiada

Karolis Barisauskas

I

IIIc



Loreta Raudytė

Žygimanta Zaboras

II

IIIa

Emilija Kovieraitė

III

IIIa


Telšių rajono anglų kalbos olimpiada

Evelina Jankauskaitė

I

Ia

Raimonda Baltmiškė

Eglė Simutytė

II

IId

Rasa Blaževičienė


Telšių rajono anglų kalbos rašybos konkursas

Viktorija Baliutavičūtė

I

Ib

Rasa Blaževičienė

Monika Jokubauskaitė

II

Ia

Raimonda Baltmiškė

Lukas Bieliauskas

I

IIIb

Raimonda Baltmiškė

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

Evelina Jankauskaitė

Specialus prizas

Ia

Raimonda Baltmiškė


Rajoninis anglų kalbos skaitovų konkursas

Emilija Gailiūtė

I

Ia


Raimonda Baltmiškė

Emilė Vitkauskytė

II

Ia



Telšių rajono rusų kalbos olimpiada

Vilija Momgaudytė

I

Ib

Daliutė Dambrauskienė

Edvardas Kaktavičius

II

Ic

Vida Jablonskienė

Urtė Spirgytė

III

Ib

Daliutė Dambrauskienė

Gabrielė Kaminskytė

I

IId

Vida Jablonskienė

Sergėjus Andžius

II

IIb

Daliutė Dambrauskienė

Andrius Stankus

III

IIb

Daliutė Dambrauskienė

Ema Žilakauskaitė

II

IIIc

Daliutė Dambrauskienė

Toma Šapalaitė

III

IIIb

Daliutė Dambrauskienė

Telšių rajono  rusų kalbos festivalis „Poezija ir daina mus jungia“

Goda Apinytė

Padėka už dalyvavimą ir gražų pasirodymą

IVb



Daliutė Dambrauskienė

Greta Kontvainytė

IVb

Toma Šapalaitė

IIIb

Greta Vėlavičiūtė

IIIc


Telšių rajono  istorijos olimpiada „Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI-XIX a.“

Agnė Radžiūtė

I

Ic


Vilija Vaičiulienė

Mantvydas Macas

II

Ic

Simonas Jokubauskas

III

Ib

Audrius Stankus

I

IIb

Aina Šiaulytė

Eglė Simutytė

II

IId

Vilija Vaičiulienė

Ingrida Leonavičiūtė

III

IIc


Aina Šiaulytė

Deimantė Valentinavičiūtė

III

IIIc

Eglė Petkevičiūtė

III

IVc



Telšių rajono fizikos olimpiada

Akvilė Juciūtė

I

Ib



Zosė Žalienė

Monika Jokubauskaitė

II

Ia

Evaldas Dovidavičius

I

IIc

Audrius Stankus

I

IIb

Indrė Pabijonavičiūtė

I

IIIb


Lina Mušinskienė

Matas Skarbalius

III

IIIa

Justinas Vaičekauskas

I

IVb

Zosė Žalienė







Telšių rajono chemijos olimpiada

Lukas Barčauskis

I

Ia

 

Salomėja Gustienė

Akvilė Juciūtė

I

Ib

Gabija Miliūtė

I

Ic

Giedrė Staponkutė

III

Ic

Eglė Simutytė

I

IId

Audrius Stankus

I

IIb

Evelina Juciūtė

III

IIa

Justė Šaulevičiūtė

I

IIIa

Ernesta Raudytė

II

IIIa

Silvija Juciutė

I

IVa

Eglė Ežerskytė

III

IVb

Živilė Vargalytė

III

IVc

Viktorija Vasiukevičiūtė

III

IVa






Telšių rajono matematikos olimpiada

Monika Jokubauskaitė

I

Ia

Bronislava Grigaitė

Akvilė Juciūtė

II

Ib

Ala Mingėlienė

Gabija Miliūtė

II

Ic

Daiva Žvirblienė

Ernestas Norkus

III

Ib

Ala Mingėlienė

Evaldas Dovidavičius

I

IIc

Bronislava Grigaitė

Eglė Simutytė

II

IId

Bronislava Grigaitė

Justinas Jonavičius

III

IIb

Daiva Žvirblienė

Julija Usytė

III

IId

Bronislava Grigaitė

Kasparas Lienys

II

IIIa

Bronislava Grigaitė

Indrė Pabijonavičiūtė

III

IIIb

Daiva Žvirblienė

Gabrielė Jokubauskaitė

II

IVc

Bronislava Grigaitė



Telšių rajono biologijos olimpiada

Gabija Miliūtė

I

Ic

Eugenija Bertavičienė

Ignas Bundulas

III

Ib

Eugenija Bertavičienė

Evelina Juciūtė

I

IIb


Rima Gintalienė

Dainius Gecevičius

II

IIb

Justinas Jonavičius

III

IIb

Julija Usytė

III

IId


Eugenija Bertavičienė

Lukas Bieliauskas

II

IIIb

Žygimantas Zaboras

III

IIIa

Eglė Ežerskytė

II

IVb

Silvija Juciutė

III

IVa

Telšių rajono geografijos olimpiada

Gabija Miliūtė

II

Ic


Aurelija Šviežikienė

Vaiva Nostytė

III

IIc

Žygimantas Zaboras

I

IIIa

Simona Albrikaitė

III

IIIa

Eglė Ežerskytė

II

IVb






Telšių rajono geografijos konkursas „Mano gaublys“

Agnė Radžiūtė

II

Ic





Aurelija Šviežikienė

Andrius Stankus

I

IIb

Justinas Jonavičius

II

IIb

Simona Albrikaitė

I

IIIa

Justė Ramonaitė

II

IIIb

Žygimantas Zaboras

III

IIIa

Eglė Petkevičiūtė

II

IVc

Daumantas Jauga

III

IVa

Aistė Banytė

III

IVb

Robertas Pronckus

III

IVb


Nacionalinis

Č. Kudabos geografijos konkursas

Žygimantas Zaboras

10

IIIa


Aurelija Šviežikienė

Vaiva Nostytė

11

IIc

Eglė Ežerskytė

15

IVb

Simona Albrikaitė

19

IIIa

Telšių rajono dailės olimpiada

Indrė Raudoniutė

I

IVb

Regina Nostienė

Dovilė Lučinskaitė

III

IIIb

Telšių rajono technologijų olimpiada


Saulė Šiušaitė


II


IId


Regina Nostienė

Telšių rajono informacinių technologijų olimpiada


Kasparas Lienys


II


IIIa


Alma Linkevičiutė


Lietuvos mokyklų komandinis

 „Proto kovos“

konkursas – finalas

Greta Kontvainytė





III

IVb





Vilija Vaičiulienė

Goda Apinytė

Greta Jucevičiūtė

Eglė Ežerskytė

Silvija Juciutė


IVa

Daumantas Jauga

Armandas Kaminskis

Telšių rajono etikos olimpiada

Akvilė Bagvilaitė

I

Ia


Lina Mušinskienė

Monika Bukauskaitė

II

Ia

Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lietuvių k. komandinė olimpiada, skirta A. Ašmantui atminti (Rietavas)

Ditė Mickevičiūtė

Ieva Balčiūtė

Eimantė Dacytė

Justė Klemanskaitė

Giedrė Staponkutė

III

IId

IId

IIa

Ia

Ic

Dalia Pabrėžienė

Rima Misiūrienė

Aušra Trepkevičienė


Dėkojame mokiniams ir mokytojams,

savo nuoširdžiu darbu garsinantiems gimnaziją.

image001 

 

2015 metų valstybiniai brandos egzaminai

Skaidrė1Skaidrė2

Skaidrė3
Skaidrė4Skaidrė5
Skaidrė6Skaidrė7
Skaidrė8Skaidrė9
Skaidrė10Skaidrė11
Skaidrė12Skaidrė13
Skaidrė14Skaidrė15
Skaidrė16






Žemaitės gimnazijos mokiniai, dalyvavę rajoninėse ir respublikinėse olimpiadose, konkursuose, čempionatuose ir užėmę prizines vietas (2014-2015 mokslo metai)

 

Nr.

Olimpiados, konkurso, čempionato pavadinimas

Užimta vieta

Mokinio pavardė, vardas

Mokinį ruošusio mokytojo pavardė, vardas

1.

47-asis Respublikinis Lietuvos jaunųjų filologų konkursas

II

III

Indrė Pabijonavičiūtė IIb

Julija Pronckutė III a

Aušra Trepkevičienė

Astra Ladukaitė

2.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

III

Audrius Stankus  I a

Rima Misiūrienė

3.

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rajoninis etapas

I

II

III

Gilija Grikštaitė IV a

Justinas Perminas  IVb

Viltė Viktoraviūtė  IVa

Loreta Raudytė

4.

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados respublikinis etapas

II

III

Viltė Viktoravičiūtė  IVa

Gilija Grikštaitė IV a

Loreta Raudytė

5

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

 

Ieva Adomaitytė   IV a

Augustė Motūzaitė IV a

 

6.

Skaitovų konkursas „Rokoukėmies žemaitiška“

II

III

Karolina Šakytė     IIIa

Regina Klingerytė I d

 

7.

Respublikinis Antikos kultūros konkursas

I

Lukas Bieliauskas IIb

Aušra Trepkevičienė

8.

Respublikinis anglų kalbos konkursas rajoninis etapas

I

III

Lukas Bieliauskas IIb

Tautvydas Vaitkus I c

Raimonda Baltmiškienė

Elena Kakanauskienė

9.

Telšių rajono rusų kalbos olimpiada

I

I

II

II

III

III

Gabrielė Kaminskytė Id

Armandas Kaminskis  IIIc

Audrius Stankus Ia

Silvija Juciutė IIIa

Sergėjus Andžius Ib

Vilius Balvočius IIb

 

10.

 Respublikinė rusų kalbos olimpiada

Pagyrimo raštas

Armandas Kaminskis IIIa

 

11.

Telšių rajono skaitovų rusų kalba ir rusų dainos festivalis

 

Ieva Augustinaitė     

III a

Justė Kačerauskaitė  

 IV a

 Daliutė Dambrauskienė

12.

Istorijos olimpiados „Lietuva 1987-2004 metai: politinės, socialinės-ekonominės ir kultūrinės transformacijos“ II etapas

I

I

I

II

II

III

Audrius Stankus        Ib

Indrė Pabijonavičiūtė IIb

Toma Limontaitė      IVa

Eglė Simutytė            Id

Armandas Kaminskis  IIIa

Gintarė Karaliūtė     IVc

Aina Šiaulytė

Vilija Vaičiulienė

13.

Telšių rajono fizikos olimpiados rezultatai

I

I

I

I

II

II

II

III

III

Evaldas Dovidavičius   Ic

Lukas Bieliauskas      IIb

Justinas Vaičekauskas     III b

Tomas Trijonis         IVa

Audrius Stankus        Ib

Julija Pronckutė       IIIa

Rimvydas Rubavičius       IVb

Justinas Jonavičius           Ib

Indrė Pabijonavičiūtė       IIb

Zosė Žalienė

Lina Mušinskienė

14.

Telšių rajono chemijos olimpiados rezultatai

I

I

I

I

I

II

II

II

II

III

III

III

Audrius Sutkus           Ib

Indrė Pabijonavičiūtė       IIb

Eglė Ežerskytė                  IIIb

Silvija Juciūtė          IIIa

Justinas Perminas     IV b

Eglė Simutytė          Id

Lukas Bieliauskas   IIb

Viktorija Vasiukevičiūtė III a

Rimvydas Rubavičius    IV b

Evelina Juciūtė          Ib

Živilė Vargalytė

Augustė Motūzaitė   IVa

Salomėja Gustienė

15.

Telšių rajono matematikos olimpiados rezultatai

I

I

II

II

II

III

III

III

III

Evaldas Dovydavičius

Ernestas Šimonauskas    IVc

Kasparas Lienys      IIa

Povilas Gedminas    IVc

Eglė Simutytė           Id

Justinas Vaičekauskas  III b

Viktorija Vasiukevičiūtė  IIIa

Andrius Stankus        Ib

Agnė Andriuškaitė    IVa

Bronelė Grigaitė

16.

Telšių rajono  biologijos olimpiados rezultatai

I

I

I

II

III

II

III

III

III

Dainius Gecevičius    Ib

Ignė Ežerskytė         IIIb

Gintarė Karaliūtė   IVc

Žygimantas Zaboras IIa

Lukas Bieliauskas     IIb

Agnė Benikaitė         IIIc

Eglė Ežerskytė         IIIb

Silvija Juciūtė           IIIa

Augustė Matuzaitė    IVa

Rima Gintalienė

Eugenija Bertavičienė

17.

Telšių rajono geografijos olimpiados rezultatai

I

II

II

Žygimantas Zaboras   IIa

Simona Albrikaitė      IIa

Monika Čėsnaitė       IVc

Aurelija Šviežikienė

18.

Lietuvos mokinių informatikos  rajono olimpiados rezultatais

III

Ignas Gaubas           IV b

Alma Linkevičiūtė

19.

Telšių rajono dailės olimpiados rezultatai

II

Indrė Raudoniūtė      IIIb

Regina Nostienė

20.

Respublikinis 9-12 kl. mokinių meninių – mokslinių darbų konkursas „Meilės koordinatės‘

I

Dovilė Lučinskaitė      IIb

Loreta Raudytė

21.

Telšių rajono kelių konkursas „Kelias nėra mūšio laukas, kuriame reikia kovoti“

II

AINĖ Drėlingaitė        I a

Rima Misiūrienė

22.

Ekonomikos Nacionalinio EURO lygos finalo dalyviai

 

Gintarė Karaliūtė    IV a

Romanas Klingeris  IV b

Domantas Lekavičius  IV b

Arnas Lakačiauskas    IVc

Armandas Kaminskis IIIa

Vida Jablonskienė

2014 metų valstybiniai brandos egzaminai

Slide1

Skaityti daugiau: 2014 metų valstybiniai brandos egzaminai

Mokiniai – 2013-2014 mokslo metų rajono ir respublikinių olimpiadų ir konkursų laureatai

 

OLIMPIADOS

MOKINIO VARDAS PAVARDĖ

 UŽIMTA VIETA

KLASĖ

Lietuvos mokinių respublikinis jaunųjų filologų konkursas

Henrika Skersonaitė

Aistė  Banytė

Švietimo ir mokslo ministerija.

IVa

II b


Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados Telšių raj. etapo nugalėtojai

Viktorija Gurskytė
Lukas Bieliauskas

 I
 II

IV a
 I b


Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros respublikinė olimpiada

Viktorija Gurskytė

 

IV a

Respublikinis Antikos kultūros konkursas

Lukas Bieliauskas

II

I b

 

     

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados respublikinio etapo nugalėtojai

Gabrielė Čėsnaitė

Gilija Grikštaitė

Viltė Viktoravičūtė

III

dalyvavo

dalyvavo

IV b

III a

IIIa

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados rajoninio etapo nugalėtojai

Gabrielė Čėsnaitė

I

IV b

 

Gilija Grikštaitė

II

III a

 

Akvilė Milašiutė

III

III c

 

Viltė Viktoravičiūtė

III

III a

Respublikinė filosofijos olimpiada

Martinas Baltuonis

Apdovanojimas

IV d

Telšių rajono anglų kalbos olimpiados rezultatai

Lukas Bieliauskas

               III

I b

 

Kęstas Šniaukas

                III

II a

 

Šimonauskas Ernestas

II

III c

 

Viktorija Gurskytė

I

IV a

Respublikinė anglų kalbos olimpiada

Šimonauskas Ernestas

 

III c

Telšių rajono skaitovų anglų kalba konkurso rezultatai

Monika Pleškytė

I

IV a

 

Henrika Skersonaitė

II

IV a

Respublikinis oratorių konkursas anglų kalba

-------------------------

Telšių raj. anglų kalbos konkursas „Wintertime“

Augustė Matuzaitė

------------------------------

Indrė Pabijonavičūtė

Lukas Bieliauskas

Dovilė Lučinskaitė

Rytenis Pronckus

Gabrielė Jurkutė

Ronaldas Zakarauskas

----------------------

II

II

II

II

II

II

III a

----------------------------I b

I b

I b

I c

I c

I c

Telšių rajono rusų kalbos olimpiados rezultatai

Emilija Pronckutė

III

I b

 
  1. Kaminskis

I

II a

 

Silvija Juciutė

II

II a

 

Toma Limontaitė

I

III a

 

Agnė Andriuškaitė

II

III a

 

Emilija Baltrukonytė

III

III a

Respublikinė rusų kalbos olimpiados

Toma Limontaitė

 

III a

Telšių rajono skaitovų rusų kalba

ir rusų  dainos

festivalyje dalyviai

Armandas Kaminskis

Ieva Augustinaitė

Daumantas Jauga

Ignė Ežerskytė

-----------------------------

Justė Kačerauskaitė

Odeta Lenartaitė

Gabija Lėverytė

 

II A

II a

II a

II b

III a

III a

IV c

Telšių rajono vokiečių kalbos olimpiados rezultatai

     
 

Paula Gudauskytė

II

II c

 

Eglė Petkevičiūtė

III

II c

 

Viktorija Gurskytė

III

IV a

 

 

   

Mokinių istorijos olimpiados „Tautinis atgimimas: nuo spaudos draudimo iki Vasario 16-osios akto paskelbimo“ rezultatai

Justė Šiaulevičiūtė

III

I a

 

Eglė Petkevičiūtė

I

II c

 

Greta Kontvainytė

III

II b

 

Gintarė Karaliūtė

I

III c

 

Agnė Andriuškaitė

II

III a

 

Gintarė Macenytė

I

IV d

 

Henrika Skersonaitė

II

IV a

Respublikinė istorijos olimpiada

Gintarė Macenytė

 

IV d

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Veronika Turskytė

III

II c

Telšių rajono fizikos olimpiados rezultatai

     
 

Ronaldas Zakarauskas

II

I c

 

Indrė  Pabijonavičiūtė

II

I b

 

Lukas Bieliauskas

III

I b

 

Julija Pronckutė

III

II a

 

Justinas Vaičekauskas

III

II b

 

Povilas Gedminas

I

III c

 

Rimvydas Rybavičius

II

III b

 

Ernestas Šimonauskas

III

III c

 

Petras Gedminas

II

  1. a
 

Justas Baltrukonis

III

IV c

Telšių rajono chemijos olimpiados rezultatai

     
 

Indrė Pabijonavičiūtė

I

I b

 

Justė Šaulevičiūtė

II

I a

 

Gintautas Plonis

III

I c

 

Justinas Vaičekauskas

II

IIb

 

Agnė Benikaitė

III

II c

 

Rubavičius Rimvydas

I

III b

 

Justinas Perminas

II

III b

 

Augustė Matuzaitė

III

III a

 

Agnė Bušeckytė

I

IV a

 

Gabrielė Čėsnaitė

II

IV b

 

Petras Gedminas

III

IV a

Respublikinė

chemijos olimpiados

Rubavičius Rimvydas

Indrė Pabijonavičiūtė

 

III b

I b

Telšių rajono matematikos olimpiados rezultatai

     
 

Kasparas Lienys

II

I a

 

Indrė Pabijonavičiutė

III

I b

 

Justinas Vaičekauskas

I

II b

 

Povilas Gedminas

I

III c

 

Petras Gedminas

I

IV a

 

Vilius Kazlauskas

II

IV a

 

Justas Baltrukonis

III

IV c

Respublikinė matematikos olimpiada

 

Petras Gedminas

 

IV a

Telšių rajono biologijos olimpiados rezultatai

     
 

Indrė Pabijonavičiutė

II

I b

 

Lukas Bieliauskas

III

I b

 

Eglė Ežerskytė

II

II b

 

Augustė Matuzaitė

II

III a

 

Emilija Baltrukonytė

III

III a

 

Viktorija Gurskytė

I

IV a

 

Martinas Baltuonis

II

IV d

 

Brigita Venclovaitė

III

IV a

Respublikinė

biologijos olimpiada

Viktorija Gurskytė

Martinas Baltuonis

 

IV a

IV d

Telšių rajono geografijos olimpiados rezultatai

     
 

Monika Čėsnaitė

I

III c

 

Kotryna Mockaitytė

II

IV a

 

Eglė Ežerskytė

II

II b

Rajono geografijos konkurso „Mano gimtinė- Lietuva“prizininkai

-------------------------

Nacionalinis Č. Kudabos geografijos konkursas

Simona Albrikaitė

Lukas Bieliauskas

Giedrius Kazlauskas

Žygimantas Zaboras

Deivydas Vosylius

------------------------------

Eglė Ežerskytė

II

II

II

II

II

---------------------

10

I a

I b

I b

  1. a

I b

II b

Telšių rajono dailės olimpiados rezultatai

Dovilė Lučinskaitė

II

I b

Telšių raj.Technologijų olimpiados

Agnė Vasiukevičiutė

III

III c

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etapo rezultatai

     
 

Tomas Mineika

I

IV d

Telšių rajono meninio skaitymo konkursas

Gabija Lėverytė

Augustė Motuzaitė

III

III

IVc

III a

Debatai - Žemaitijos regiono

Kamilė Gargasaitė

Emilija Koveraitė

Agnė Lėverytė

Greta Petkutė

Justė Šaulevičiūtė

Žygimantas Zaboras

Indrė Pabijonavičūtė

Turskytė Viktorija

Kakanauskas Simonas

Martinas Baltuonis

Gintarė Macenytė

 

I a

I a

I a

I a

I a

I a

I b

II c

IVd

IV a

IV

Seimo narės D. Teišerskytės skelbtas esė konkursas „Ką man reiškia teatras“

Urtė Simutytė

Padėkos raštas

IV d

Žemaitijos krašto

„Sveikatingumo maratonas 2014“ nugalėtojoms

Neda Monstavičiutė

Gabrielė Tumasonytė

Brigita Čepaitė

Paula Gudauskytė

III

III

III

III

IIa

IIa

II c

IIc

ESF Akademijos dalyviai

Citavičūtė Toma

Deimantė Antanavičiūtė

Romanas Klingeris

Jokūbas Maščinskas

 

III c

III c

III b

III b

Patyčių prevencijos savaitė - ženkliuko sukūrimas

Dovilė Lučinskaitė

Emilija Pronckutė

 

I b

I b

Tarpmokyklinės tradicinėse LIK-ų varžytuvės

Augustė Motuzaitė

Romanas Klingeris Jokūbas Maščinskas

Gintarė Valentinavičutė

Lukas Šaulevičius       Žygimantas Daunys

Tomas Gudas          Ernestas Šarkauskas Žyginta Prokopavičutė Edgaras Knašas

 

III a

III b

III b

III c

III c

IV b

IV b

IV b

IV b

IV c

Respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą“. Gyvieji paveikslai“ nominacijos laimėtojai

Evelina Brasaitė

Vydmantė Cirtautaitė

Aistė Jekubauskaitė

Kamilė Kavoliūnaitė

Eimantė Kliknaitė

Agnė Lėverytė

Povilas Silkauskas

Paulina Smilgevičiūtė

Gabija Šniaukaitė

Ignas Šviežikas

Haroldas Vaičkus

Agnė Vidmontaitė

Emilija Kovieraitė

 

I a

Meninė veikla

Monika Pleškytė

Gabija Lėverytė

Vytautas Steckis

Viktorija Gurskytė

 

IV a

IV c

IV d

IV a

 

 

2013 metų valstybiniai brandos egzaminai

Slide1

Skaityti daugiau: 2013 metų valstybiniai brandos egzaminai