Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017

Nuostatai

Pamokų laikas

Pamokų (kitų užsiėmimų) pradžia – 8 val.

Pertraukų trukmė nustatyta, atsižvelgiant į mokinių maitinimosi, poilsio poreikius, pavėžėjimą, atlikus bendruomenės narių apklausą.

Pamokų laikas nuo 2017-09-01:

1 pamoka – 8.00-8.45

2 pamoka – 8.55-9.40

3 pamoka – 9.50-10.35

4 pamoka – 11.00-11.45

5 pamoka – 11.55-12.40

6 pamoka – 12.50-13.35

7 pamoka – 13.45-14.30

8 pamoka – 14.35-15.20

Uniformos

 Remiantis Telšių Žemaitės gimnazijos tarybos sprendimu ir bendruomenės pritarimu, įtvirtinta daugiametė mokyklos tradicija – privalomas gimnazistams uniformos dėvėjimas.
 
    Reikalavimai uniformai:
    Merginos I-IV kl.: tamsiai mėlynas klasikinis švarkas, tamsiai mėlynas sijonas arba tamsiai mėlynos kelnės.
    Vaikinai I-IV kl.: tamsiai mėlynas klasikinis švarkas, tamsiai mėlynos kelnės.
    Rekomenduojama: vienspalviai marškiniai arba vienspalviai polo marškinėliai.
 
    Uniformos įsigijimo šaltinių ir būdų gimnazija nereglamentuoja.
 
    Mokinių ir jų tėvų patogumo dėlei pateikiame vieną iš galimų uniformos įsigijimo variantų.

Telsiu Zemaites gimnazija uniformos
 

bureliu veikla

 TELŠIŲ ŽEMAITĖS GIMNAZIJA

 NEFORMALIOJO ŠVIETIMO BŪRELIŲ VEIKLA 2017-2018 M. M.

 

Eil. nr. Būrelio pavadinimas Veiklos kryptis* Valandų skaičius Vadovas Dalyvių skaičius Klasės Darbo laikas Darbo vieta
  1.  
Sportinių žaidimų b. sveika gyvensena, sportas 3

V. Statkienė

24 I-IV

Pirmadienis 17.00 – 18.00 val.

Ketvirtadienis 16.30 – 18.00 val.

Salė
  1.  
Laikraščio leidėjų – filologų b. intelektualinis ugdymas 2

D.Pabrėžienė

14 I, III, IV

Antradienis 7-8 pamoka

(13.45– 15.20 val.)

14 kabinetas
  1.  
Dizaino b. techninė kūryba 2

R. Nostienė

14 I-IV Ketvirtadienis 15.20 – 16.50 val. 11 kabinetas
  1.  
Choras meno kolektyvai 5

G. Vaitkaitis

43 I-IV

Antradienis 14.35 – 16.05 val.

Ketvirtadienis 14.35 – 16.05 val.

Penktadienis 10.35 – 11.00 val. (ilgoji pertrauka)

11 kabinetas
  1.  
Šokių b. meno kolektyvai 2

R. Jonkienė

12 III-IV Ketvirtadienis 16.00 – 18.00 val. II aukšto fojė
  1.  
Sporto b. „Judėk ir stiprėk” sveika gyvensena, sportas

2

E. Regelskis 17 I-IV Trečiadienis 17.00 – 19.00 val. Salė
  1.  
Debatų klubas intelektualinis ugdymas

2

V. Vaičiulienė 12 I-IV

Trečiadienis 8 pamoka

(14.35 – 15.20 val.)

9 kabinetas
  1.  
Etnokultūros b. etninė kultūra 4

R. Urbonienė

25 I-III

Antradienis 6-7 pamoka

(12.50 – 14.30 val.)

Antradienis 7-8 pamoka

(13.45 – 15.20 val.)

Salė
  1.  
Japonų k. ir kultūros b. intelektualinis ugdymas 1 E. Kakanauskienė 13 I-IV

Antradienis 8 pamoka

(14.35 – 15.20 val.)

5 kabinetas
  1.  
Psichologų b. „Pasikalbėkime” intelektualinis ugdymas 1 I. Stonienė 12 I-IV

Trečiadienis 7 pamoka

(13.45 – 14.30 val.)

5 kabinetas
  1.  
Vokalinė – instrumentinė grupė meno kolektyvai

4

A. Šlajienė

15

I

II-IV

Antradienis 14.35 – 16.05 val.

Trečiadienis 15.20 – 16.50 val.

Repeticijų kambarys