Penktadienis, birželio 22, 2018

„Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

Projektą  inicijavo  žurnalistas  Andrius Tapinas. Projekto tikslas – į mokyklas atvykę žinomi žmonės  papasakoja savo sėkmės istorijas, kad moksleivius  ir vietos gyventojus padrąsintų, įkvėptų ir palaikytų siekti svajonių bei tikslų.

Paraišką dalyvauti projekte pateikė iniciatyvūs mūsų bendruomenės nariai - mokiniai Haroldas Vaičkus  (IVa kl.) ir Gabija Būtaitė (IIId kl.), mokytojos Dalia Pabrėžienė, Vilija Vaičiulienė, soc. pedagogė Loreta Zuokienė.

 Dėkojame iniciatoriams, nes jų dėka mūsų gimnazija pateko į projektą - iš 900 šalies mokyklų pateiktų paraiškų buvo atsirinkta 60!  Iki gegužės kas mėnesį atvažiuos į gimnaziją po žinomą Lietuvos žmogų – nuo valstybės vadovų iki TV laidų vedėjų, verslininkų ir ekonomistų, menininkų. 

Gimnazijos himnas

Informacija

Informacija 8-tų klasių 
mokiniams, norintiems nuo 
2018-09-01 mokytis būsimoje 
I-oje gimnazijos klasėje.
---------------------------
Nuo balandžio 1 d.
priimame prašymus

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Iškilmingas Telšių Žemaitės gimnazijos 
100 metų įkūrimo minėjimas 
„Mokyklos istorija – mūsų istorija“ 
numatomas 2018 m. balandžio 28 d.
100-mečio renginių planas