Sekmadienis, lapkričio 17, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Matematikai varžėsi Rietave

Lapkričio 9 d. mūsų gimnazistų komanda kartu su lydinčiomis mokytojomis B. Grigaite ir D. Žvirbliene dalyvavo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vykusioje XVII-oje komandinėje matematikos olimpiadoje Kazio Šikšniaus taurei laimėti. Dalyviai buvo svetingai priimti olimpiados atidarymo metu ir išsiskirstė po kabinetus spręsti VU matematikos ir informatikos fakulteto docentų paruoštų uždavinių. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi grupės: jaunesniųjų (I-II kl.) ir vyresniųjų (III-IV kl.). Jaunesniųjų komandą sudarė B. Drimba, A. Gedvilaitė, L. Petrikaitė, T. Serva ir M. Vėlavičius. Vyresniųjų komandą – G. Apūkaitė, M. Jokubauskaitė, A. Juciūtė, V. Lečkauskas ir A. Serva. Po įtemptų dviejų valandų loginio mąstymo reikalaujančio uždavinių sprendimo klausėmės VU Matematikos ir informatikos metodikos katedros docento dr. Romualdo Kašubos paskaitos apie aritmetines kančias ir neįgyvendinamus projektus. Olimpiados uždarymo metu buvo paskelbti rezultatai. Iš 11 dalyvavusių komandų mūsų gimnazijos vyresniųjų komanda užėmė 7-ąją vietą, o štai jaunesniųjų komanda iškovojo garbingą III-iąją vietą! Gimnazistai, grįždami namo, jautėsi šiek tiek pavargę, tačiau pasisėmę naudingos patirties.

 Monika Jokubauskaitė IVa kl.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra