Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Tinklininkės žaidė dėl „Rudens taurės“

45541159 321364828682297 7174966532684906496 n SmallTinklinio varžybos vyko pirmąjį lapkričio šeštadienį Telšių Žemaitės gimnazijos sporto salėje. Gimnazijos kūno kultūros mokytoja Vida Statkienė buvo, yra ir, matyt, visą likusį gyvenimą bus ne tik akademinio irklavimo, bet ir tinklinio entuziastė, jos iniciatyva kasmet suorganizuojama bent po kelias šios sporto šakos varžybas siekiant populiarinti tinklinį ne tik tarp TŽG gimnazistų, bet ir visoje Žemaitijoje.

Šį kartą mūsų krašto sostinėje žaidė šešios moterų komandos: Pagėgių, Skuodo, Rietavo, Šilalės, o varžybų šeimininkės telšiškės sudarė dvi komandas -„Žemaitės“ (žaidė buvusios ir esamos gimnazistės) ir komandą „Ugnis“.

Žaidžiama buvo su entuziazmu ir principingai. Finale „Žemaitės“ tinklininkės susitiko su Rietavo komanda. Pasak V. Statkienės, abi komandos buvo techniškos ir žaidė labai gerai, tad telšiškės nuoširdžiai džiaugiasi pergale prieš stiprias varžoves. Trečią vietą pelnė Šilalės tinklininkės, įveikusios Telšių „Ugnį“.

Varžyboms teisėjavo TŽG mokytojas Ernestas Regelskis ir gimnazistė Adriana Badinaitė. Prizus įsteigė UAB „Žilevana“ ir Žemaitės gimnazija. Pirmos vietos laimėtojos gavo „Rudens taurę“ ir po medalį, antros ir trečios vietos prizininkės taip pat apdovanotos medaliais. Prizai įteikti ir kiekvienos komandos geriausioms žaidėjoms. „Žemaitės“ komandoje geriausia pripažinta Aistė Jokubauskaitė, „Ugnyje“ pasižymėjo Ilona Ričkienė, Rietavo komandoje šauniausiai žaidė Diana Dirmontienė, Šilalės – Margarita Gedeikytė, Pagėgių – Alvyra Jankaitienė, Skuodo – Odilija Sirputytė.

Elė Kakanauskienė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 31 svečiai (-ių) ir narių nėra