Antradienis, rugpjūčio 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Netradicinė ugdymo savaitė gimnazijoje

35923039 2163245380572904 6193041445796970496 n SmallPaskutinė mokslo metų savaitė gimnazistams buvo skirta pažintinei kultūrinei veiklai. Pirmadienį (06-11) I-III klasių mokiniai dalyvavo „Karjeros dienos“ pažintinėje veikloje, kurią organizavo karjeros koordinatorė Rosita Gaižauskienė. Nuo ankstaus ryto mokyklos kieme gimnazistai bendravo su jaunimo darbo centro vadove Vitalija Stasiuliene ir Telšių miesto architektu Algirdu Žebrausku. Po pietų II d klasės mokiniai su klasės vadove Sonata Albrikiene lankėsi Telšių miesto teisme, kur stebėjo teismo procesą, susipažino su bylų archyvais... II c klasės mokiniai aplankė Telšių Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugiją, susipažino su šios draugijos veiklos ypatumais, bendravo su jos nariais. I a klasės mokiniai aplankė Telšių kredito uniją „Germanto lobis“. I b klasė pabuvojo UAB „Scandye“. Šioje įmonėje stebėjo tekstilės dažymo ir apdailos procedūras. I c klasė domėjosi Telšių aeroklubo veikla.

III - ų klasių gimnazistai išklausė civilinės saugos instruktažą, parengtą mokytojo K. Streckio, lankėsi banke “Swedbank“ - gilinosi į darbo specifiką, domėjosi bankininkystės mokslu. III b klasės mokiniai aplankė savanoriškos asociacijos „Telšių Uodegėlė“ globotinius ir paaukojo pinigų gyvūnų priežiūrai. Telšių Verslo inkubatoriaus veikla domėjosi III c klasės mokiniai.

Antradienį mokinių pažintinę ir kultūrinę veiklą organizavo klasių vadovės. Trečiadienį vyko nepamokinio ugdymo veikla : I- II klasių mokiniai kartu su socialinių mokslų gimnazijos mokytojais dalyvavo „Meno, mokslo ir sporto koliaže“, III klasių mokiniai vykdė trikalbį interaktyvų projektą, kurį koordinavo humanitarinių mokslų mokytojai. Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai kartu su mokiniais tyrė pelkių ekosistemas (biologiniais, cheminiais, matematiniais ir fizikiniais dėsniais).

Ketvirtadienį I-III klasių gimnazistai vyko į edukacinę pažintinę kelionę, aplankė Bukantę, Džiuginėnus, Šarnelę. Šiose vietovėse gimė, gyveno ir kūrė rašytoja Žemaitė ir buvęs gimnazijos mokinys poetas Vytautas Mačernis.

Penktadienį gimnazistai susirinko į mokslų metų užbaigimą, kurio metu padėkota už pasiektus gerus mokslo rezultatus, palinkėta gerų ir prasmingų vasaros atostogų.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 34 svečiai (-ių) ir narių nėra