Šeštadienis, spalio 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Padėka

Respublikinių užsienio kalbų (anglų-rusų-vokiečių) komandinio kūrybiškumo varžybų, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo ir Telšių Žemaitės gimnazijos 100-čiui paminėti, rengėjams ir organizatoriams

Dėkojame:

1. Šauniai komandai, kuri puikiai pasirodė ir buvo įvertinta kaip kūrybiškiausia tarp   penkių gimnazijų  komandų (I vieta). Jūs buvote tikra komanda: susitelkusi, drausminga, darbšti ir kūrybinga. Mums malonu buvo dirbti su jumis!

Vilkaitei Livijai (Ib), Girdvainiui Lukui (Ib),Jokubauskaitei Monikai (IIIa), Žukauskaitei Urtei (IIIa),

Galminaitei Ivetai (IIIb), Servai Arnui (IId), Barčauskytei Godai (Ib)

2.Renginio vedėjams,  puikiai vedusiems visą renginį  trimis užsienio kalbomis:

Intui Elijui (IIb), Barčauskiui Lukui (IIIa), Stankui Audriui (IVb)  ir jų asistentėms

Raubutaitei Enrikai (IIIb), Trilikauskaitei Ievai (IIIb), Klemanskatei Justei (IIIa).

3. Už sukurtas  įdomias  Lietuvos ir Žemaitės gimnazijos  prezentacijas anglų ir rusų kalbomis:

Žukauskaitei Urtei (IIIa), Simutytei Eglei (IVd), Vaičekauskaitei Dominykai (IId), Kaunaitei Monikai (IVc), Dikontui Viliui (IIb) - ypač svečiams patiko  išskirtinis anglų k. suvaidintas videosiužetas apie Žemaitę, V.Mačernį, E. Pleškytę. Šaunuoliai!

4.Programos dalyviams, kurie muzikinių pertraukų metu atliko  dainas užsienio kalbomis ir grojo:

Vilkaitei Kotrynai ir Monstavičiūtei Godai (IId), Vaitikaitytei Jogilei (Ic) Gintvainiui Dovydui (IIb), Žagrekalytei Ugnei (IId), Rišiui Rolandui (IVb), Dauginytei Aistei (IIIa)

5.Šauniosioms  „Linksmųjų loterijų“ (anglų ir rusų k.) vedėjoms: Dargevičiūtei Gabrielei (IId), Adomaitytei Eglei(IId),  Žiliūtei  Gabijai (IIc), Rauktytei Dominykai (IIc),Virkėtytei Evelinai (IIc)

6.Muzikinės mankštos trimis užsienio kalbomis vedėjoms: Kučinskytei Kornelijai (IVc), Baranauskaitei Gabrielei (IVc), Kniuraitei Smilai (Ic) ir Videikaitei Urtei (Ic)

7.Mūsų vieninteliam fotografui- Petrulaičiui Dominykui(IId)

8. Žilakauskui Justui (Ib) – už tai, kad jo dėka viskas veikė techniškai  sklandžiai.

9.Dalyviams –pagalbininkams, puošusiems salę ir mokyklą, mokiniams, kurie pasitiko ir lydėjo svečius, supažindino su mokykla, bendravo šiltai, už tai jiems svečiai nuoširdžiai dėkingi  Dacytei Kotrynai (IId), Andriuškaitei Aušrai (IId), Aleksiutei Livetai (IIb), Gineitytei Ignei (IIb), Baltrukonytei Ievai (IIb), Katarskytei Odetai(IIb), Bliūdžiūtei Gabijai (IIa), Jonauskaitei Gabrielei (IIa), Šiušytei Klaudijai (IIIb), Zaveckytei Laurai (IIIb), Daubarytei Agnei (IIIb), Vėlavičiūtei Ievai (IIIb), Spirgytei Urtei (IIIb).

10.Šauniems vyrukams, padėjusiems paruošti salę, palaikyti tvarką ir viską sutvarkyti:

Špakauskui Tadui (IId), Vaitkui Eimantui (IId), Lečkauskui Vincui (IId), Kelevišiui Viliui (IId), Tranauskui Juliui (IIc), Žutautui Martynui (IIc)

 

Nuoširdžiai tariame „Ačiū“ kolegoms, kūrusiems mūsų mokyklos įvaizdį, padėjusiems pasiruošti ir dalyvavusiems renginyje:   Urbonienei Rasai,  Skukauskui Audriui, Jablonskienei Vidai, Linkevičiūtei Almai,  Gustienei Salomėjai; technologijų mokytojams Nostienei Reginai ir Streckiui Kaziui -atskira padėka už puikius prizus-paukštelius.

Labai  dėkojame muzikos mokytojams Vaitkaičiui Gintarui ir Šlajienei Aušrai, paruošusiems mokinius ir gražiai dainavusiems kartu su savo mokiniais.

 Svečių atskira padėka šauniosioms virėjoms už skanų valgį

 Ačiū visiems kolegoms, palaikiusiems ir  padrąsinusiems.

 Organizatorės D.Dambrauskienė ir R. Blaževičienė                                                                                                           

Mokyklos vadovai dėkoja respublikinio renginio iniciatorėms ir organizatorėms mokytojoms D.Dambrauskienei ir R.Blaževičienei už puikų renginį, kuriuo mokykla įprasmina jubiliejinius metus – gimnazijos 100-metį.  

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir narių nėra