Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Telšių Žemaitės gimnazijoje – svečiai iš Lenkijos!

Kovo 23-28 dienomis į mūsų gimnaziją atvyko Lenkijos mokinių ir mokytojų delegacija. Tai buvo atsakomasis vizitas: kovo mėnesį mūsų mokiniai  svečiavosi Minsk Moroniecki mokykloje, jau ne pirmus metus dalyvaujančioje šiame projekte. Svečiai  visą savaitę kartu su mumis mokėsi  užsienio kalbų, renginio  „Diena su knyga“ metu skaitėme A. Mickevičiaus eilėraščius apie meilę lenkų ir lietuvių kalbomis. Laisvalaikiu aprodėme Klaipėdos miestą ir Oginskių dvarą Plungėje.  Žinoma,  supažindinome juos su Telšių miestu, jo įžymybėmis , paslaptimis su žemaičių kultūra ir tradicijomis, o galiausia visi kartu, pasiskirstę į grupes, dalyvavome orientacinėse varžybose. Visi likome patenkinti nuostabiai praleistu laiku drauge ir įgijome patirties tiek svetur, tiek ir priimdami svečius.  

                                                                                                                                                           Beatričė Bergaudaitė, IIc

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 34 svečiai (-ių) ir narių nėra