Penktadienis, birželio 22, 2018
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Iš respublikinės geografijos olimpiados – du bronzos medaliai Telšiams ir Žemaitės gimnazijai

Praėjusią savaitę Druskininkuose tris dienas  vyko 29-oji respublikinė mokinių geografijos olimpiada, kurios tema – „Globalizacija“.  Į Druskininkus atvyko 87 geriausi mokiniai  ir jų mokytojai iš 35 miestų ir rajonų. Telšių rajoną atstovavo 9 moksleiviai, iš jų net keturi mūsų gimnazistai  – Gabija Miliūtė,  Vaiva Nostytė, Žygimantas Zaboras ir Audrius Stankus. Net tris dienas vykusiuose olimpiados renginiuose moksleiviai sprendė testo ir teorines užduotis, naudodamiesi  interneto informacija atliko  geografinius tyrimus,  išnaršė Druskininkų miestą atlikdami geografinio tako užduotis, tyrinėjo vaizdus bei video medžiagą. Vakarais olimpiados dalyviai   turiningai leido laiką: išbandė vienintelį Lietuvoje Lynų kelią ( tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos) - iš 45 metrų aukščio gėrėjosi įspūdingais Druskininkų kurorto miškais, Nemuno upės vingiais ir nuostabia miesto panorama. Moksleiviai  pramogavo  Aqua parko baseinuose, dalyvavo teatralizuotoje ekskursijoje po Druskininkų kurortą.

Kol mokiniai sprendė olimpiados užduotis, mokytojai susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku,  dalyvavo ekskursijoje po Druskininkų ir Merkinės apylinkes. Olimpiados organizatoriai  ir mokytojus išbandė geografiniame take – jiems reikėjo atlikti tas pačias užduotis, kaip ir olimpiados dalyviams.

Olimpiados uždarymo ceremonijoje telšiečių delegacijos laukė malonios staigmenos – Žygim18278559 743130962478647 7435417357543897696 o Smallantas Zaboras ir Audrius Stankus Telšiams ir Žemaitės gimnazijai iškovojo po bronzos medalį.  

Geografijos mokytoja  A. Šviežikienė

 

 

 

  

Gimnazijos himnas

Informacija

Informacija 8-tų klasių 
mokiniams, norintiems nuo 
2018-09-01 mokytis būsimoje 
I-oje gimnazijos klasėje.
---------------------------
Nuo balandžio 1 d.
priimame prašymus

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Iškilmingas Telšių Žemaitės gimnazijos 
100 metų įkūrimo minėjimas 
„Mokyklos istorija – mūsų istorija“ 
numatomas 2018 m. balandžio 28 d.
100-mečio renginių planas

Svečiai

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra