Sekmadienis, spalio 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Kūrybinės partnerystės projektas

koliazas SmallKovo 9-tos  dienos rytą septyniolika  Telšių Žemaitės gimnazijos mokinių,  lydimi rusų kalbos mokytojos D. Dambrauskienės,  išvyko  į Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnaziją, kurioje vyko respublikinis kūrybinės partnerystės projektas „Rusų kalbos žodžių pasaulyje“ . Projekte dalyvavo trys komandos: Klaipėdos Vytauto Didžiojo, Klaipėdos  „Vėtrungės“  ir Telšių Žemaitės gimnazijos. Šiame konkurse reikėjo įveikti 4 etapus :  mokyklų pristatymai (prezentacijos) komandų prisistatymai, viktorina ir kūrybinė užduotis - pasaka „Pagrandukas“.  Šios užduoties metu gimnazistai turėjo užbaigti ekrane matytą pasaką , šiuolaikiškai ar tradiciškai ją suvaidinti ar kitaip pristatyti.   Paruoštos užduotys buvo įdomios, verčiančios susimąstyti ir gerai viską apgalvoti.  Tačiau buvo ir tokių užduočių, kurios leido pasireikšti  fantazijai, leido praplėsti kūrybinį mąstymą .  Komandų dalyviai   patyrė daug linksmų ir įsimintinų akimirkų, taip pat  papildė savo žinias  dirbdami komandoje.  Renginio pertraukų metu  buvo galima išvysti  dainuojančių, šokančių bei grojančių moksleivių, kurie salėje nepaliko abejingų! Mūsų gimnazijos mergaitės savo energinga mankšta ir šokiu sugebėjo patraukti visų žiūrovų ir komisijos narių dėmesį,  kurie po šių pasirodymų negailėjo gražių žodžių. Šio renginio žvaigždutėmis tapo ir mūsų gimnazijos mokinės : Greta Vėlavičiūtė  ir Toma  Šapalaitė , kurios atliko ypač gražią ir lyrišką rusų liaudies  dainą.  Mūsų komanda didžiavosi savo atliktu darbu, džiaugėsi nauja patirtimi ir įgytais bendravimo įgūdžiais. Manome, kad   šio projekto metu reprezentuotos Telšių Žemaitės gimnazijos vardo dar ilgai niekas nepamirš! Kitais metais bus tęsiama ši užsimezgusi tarp gimnazijų kūrybinė partnerystė ir projekto dalyviai susitiks jau mūsų gimnazijoje.

                                 Galminaitė Iveta, IIbklasė

 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir narių nėra