Šeštadienis, spalio 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Konkursas „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“

15025173 381083268892252 8649991729162780011 o SmallLapkričio 16 d. mūsų gimnazijos komanda dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto organizuojamame nacionaliniame konkurse „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“, kuris vyko Varnių M. Valančiaus gimnazijoje. Konkurso tikslas – skleisti darnaus vystymosi vertybes, plėtojant žinias apie darnios plėtros koncepciją, lietuvių tautinį, kultūrinį paveldą, bei stiprinti moksleivių ir universitetinės bendruomenės ryšius. Pirmojoje atrankoje dalyvavo aštuonios komandos. Nors mūsų gimnazijos komanda tikrai daug žinojo, tačiau tądien sėkmė nenusišypsojo ir į pusfinalį  ji nepateko. Mokiniai nenusiminė ir lydimi mokytojų A. Šviežikienės ir S. Albrikienės po konkurso nuvyko pasisemti daugiau žinių į Varnių regioninio parko lankytojų centrą. Ten klausydami įdomaus pasakojimo gimnazistai sutarė, kaip svarbu gerbti aplinką, kurioje gyvename, didžiuotis sukauptu paveldu ir savo tarme. 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir vienas narys