Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gimnazistai – ESF Akademijos nugalėtojai

IMG 8387 SmallGegužės 25 dieną gimnazijoje vyko ESF akademijos finalinis renginys,  organizatoriai pakvietė  lektorių   psichologą Tomą Lagunavičių ir muzikinę grupę „G&G Sindikatas“.  

ESF Akademija – tai projektas, kuris kasmet suburia moksleivius iš visos Lietuvos, pakviesdamas juos susipažinti su pačiais įdomiausias Europos socialinio fondo projektais, klausytis žymių žmonių skaitomų interaktyvių paskaitų, dalyvauti įvairiose veiklose,  renginiuose bei stovyklose.

Nuo rugsėjo mėnesio ESF  Akademijos organizatoriai  kvietė mokinius „pasimatuoti“ profesiją. Septintus metus gyvuojantis projektas  šiemet sulaukė rekordinio skaičiaus – net iš  154 mokinių komandos , norinčios prisijungti prie projekto ir daugiau sužinoti apie įvairias profesijas. Gegužės 13 –ą dieną buvo suskaičiuotos mokinių atsiųstos iniciatyvos ESF Žemėlapyje ir paskelbti nugalėtojai  – Telšių Žemaitės gimnazijos mokiniai (II d. klasės mokiniai Ugnė Banytė, Gustas Armalis, Paulius Lečšiauskas ir Ia klasės mokinė Gabrielė Zuokaitė). Jie iškovojo teisę , kad baigiamasis renginys vyktų mūsų gimnazijoje. Į šį koncertą dar buvo kviečiami    II-IV vietų nugalėtojai;  Šiaulių  Didždvario, Anykščių Jono Biliūno, Joniškio „Aušros“ ir Molėtų gimnazijų komandos. Mūsų komanda dovanų gavo kelionę į Molėtų observatoriją.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 28 svečiai (-ių) ir narių nėra