Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Susitikimas su Telšių seminarijos rektoriumi Ramūnu Norkumi

100 8370-min SmallBalandžio 19 d. mūsų gimnazijoje lankėsi nuo 2015 m. Telšių kunigų seminarijos rektoriaus pareigas einantis kunigas, teologijos daktaras Ramūnas Norkus. Svečias pasidalijo savo veiklos su jaunimu patirtimi, aptarė ryškesnes jaunų žmonių problemas. Mokiniams pasakojo gyvenimiškas istorijas, jie išgirdo patarimų, kaip įveikti sunkius gyvenimo etapus. Po nuoširdžios paskaitos ir šilto bendravimo džiaugiamės galėję pasisemti gyvenimiškos išminties. Tikimės, jog rektorius apsilankys mūsų gimnazijoje dar kartą.

Lulas Bieliauskas, IIb

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 33 svečiai (-ių) ir narių nėra