Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

"Mobilioji bioklasė"

100 8016 SmallSpalio 22 d. mūsų gimnaziją aplankė ,,Mobilioji bioklasė”.

,,Mobili bioklasė“- bendras Vilniaus universiteto ir kompanijos „Thermo Fisher Scientific Baltics“ projektas. Ši laboratorija ant ratų supažindina Lietuvos moksleivius su naujausiais biomokslų pasiekimais.

Net 24 -riems mūsų gimnazijos trečių klasių mokiniams buvo suteikta unikali galimybė pasijusti tikrais tyrėjais. Penkias valandas trukusioje programoje VU gamtos mokslų fakultetų studentės gimnazistams pasakojo apie DNR sudėtį, funkcijas bei tyrimo būdus. Po teorinės dalies kiekvienas mokinys išbandė moderniausią mokslo įrangą:  automatines pipetes, purtykles, PGR, elektroforezės prietaisus.Po to mokiniai patys atliko keletą eksperimentų su DNR molekulėmis. Ekspermentų metų VU studentės maloniai dalinosi patirtimi ir patarimais renkantis studijas.

Visi dalyvavę programoje liko sužavėti laboratorinių tyrimų galimybėmis. Mokiniai labai dėkingi mokytojoms Salomėjai Gustienei ir Eugenijai Bertavičienei bei renginio kūrėjams už galimybę pasijusti tikrais tyrėjais.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 46 svečiai (-ių) ir narių nėra