Sekmadienis, lapkričio 17, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Protų mūšis apie Pašvęstąjį gyvenimą

protmūšis SmallProtų mūšis „Pašvęstasis gyvenimas: praeitis ir dabartis“, skirtas Pašvęstojo gyvenimo metams, kurie popiežiaus Pranciškus pradėti 2014 m. lapkričio 30 d. tęsis iki pat 2016 metų vasario 2d.,  vyko Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje gegužės 12 d. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos: I komandą sudarė  Beniušytė Deimantė, Labanauskas Mindaugas, Stankus Audrius iš I  b, Bieliauskas Lukas ir Kurmanskytė Justina iš IIb, Šmukštaitė Kornelija iš II a ir Ronaldas Zakarauskas iš 2c, II komandoje buvo Andriuškaitė Erika, Cirtautaitė Modesta , Eitkevičiūtė Kamilė, Kučinskytė Kornelija, Leonavičiūtė Ingrida , Tamošauskaitė Ema ir Vaitkus Tautvydas  - visi iš Ic klasės.

Vertinimo komisiją sudarė garbingi svečiai: Telšių dekanas kun. prelatas Juozas Šiurys, vicedekanas kun. kanauninkas Domas Gatautas, Telšių rajono  savivaldybės  administracijos švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė ir vyriausioji specialistė Irena Daubarienė, Telšių  vyskupijos katechetikos  centro metodininkė Margarita Petrauskaitė ir dvi vienuolės, Švč. Širdies pranciškonių misionierių kongregacijos narė ses. Danutė, FMSC, bei priklausanti Švč. M. Marijos Nepaliaujamos Pagalbos šv. Pranciškaus seserų kongregacijai ses. Brigita, iš Kretingos.  

Atvykusios komandos buvo perskirstytos į naujas komandas ne pagal amžių, bet pagal burtų keliu ištraukto gėlės žiedo spalvą. Klausimai buvo suskirstyti į 5 temas ir komandoms pateikiami 5 etapais: „Vienuolijų istorija“, „Vienuolijos Lietuvoje“, „Vienuolių žodynas ir įžadai“, „Vienuolijų misijos“, „Vienuolijų įkūrėjai ir žymieji vienuoliai“. Intarpuose tarp etapų, vertinimo komisijai skaičiuojant balus, vyko muzikiniai pasirodymai ir sesių vienuolių liudijimai.

Susumavus balus, buvo paskelbta, kokias vietas užėmė kiekviena komanda. Įvairiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti ir pagerbti ne tik nugalėtojai, bet ir visi renginio dalyviai, visos atvykusios mokyklų grupės.

Šis renginys vyko ne kovos, konkurencijos, priešiškumo, lenktyniavimo, bet bendrystės, pagarbos, pagalbos vienas kitam ir meilės dvasioje ir viskas baigėsi ne mūšiu, susipriešinimu, bet draugyste ir džiaugsmu.

                                           Tikybos mokytoja Loreta Raudytė

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra