Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Tarptautinis tyrimas OECD PISA mūsų gimnazijoje

Tarptautinis tyrimas OECD PISA mūsų gimnazijoje vyks balandžio 20-21 d. d. Tyrimą organizuoja Nacionalinis egzaminų centras ir OECD (Organisation for Economic and Social Cooperation and Development) – Ekonominio ir socialinio bendradarbiavimo ir vystymosi organizacija. PISA (Programme for International Student Assessment) – Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas. Tiriami 15 metų moksleivių skaitymo, matematikos ir gamtos mokslų pasiekimai ir jiems įtaką darantys veiksniai, mokinių gebėjimai spręsti problemas bendradarbiaujant. Tyrime dalyvaus 32 mūsų gimnazijos mokiniai, kuriuos atrinko NEC. Visi tyrimo metu surinkti duomenys yra griežtai konfidencialūs, nė vienoje tyrimo ataskaitoje nebus minimas joks konkretus asmuo ar mokykla. PISA 2015 tyrime dalyvauja daugiau negu 70 šalių.

Tyrimo tarptautinis interneto tinklalapis:  http://www.pisa.oecd.org. Jame galite rasti PISA tyrimo aprašymą, dalyvaujančių šalių sąrašus, tyrimo programas bei technines ataskaitas, visų šalių rezultatų duomenų bazes, kitas publikacijas.

Linkime sėkmės tyrimo dalyviams.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 24 svečiai (-ių) ir narių nėra