Antradienis, rugpjūčio 20, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Gedimino pilies bokšto vėliava mūsų mokykloje!

FiksavimasSausio 1-ąją minint Lietuvos vėliavos dieną Gedimino pilies bokšte plevėsuojanti  trispalvė buvo iškilmingai pakeista, o 2014 metais plevėsavusi vėliava už pilietiškumą ir istorinės atminties saugojimą perduota Telšių Žemaitės gimnazijai.  Ta proga į Vilnių vyko gimnazijos direktorius Ž. Želnys, Telšių miesto meras V.Kleiva, vicemeras P.Kuizinas ir būrelis mūsų mokyklos gimnazistų. Vėliavą perėmė gimnazijos mokinių prezidentas R. Rubavičius. Dėkojame visiems gimnazijos bendruomenės nariams už nuoširdų, teisingą ir kryptingą darbą.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 28 svečiai (-ių) ir vienas narys