Šeštadienis, spalio 19, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Intelektualios kovos

107 7329 SmallGruodžio 3 - osios vakare į gimnaziją rinkosi rimtoms "Titanų kovoms" nusiteikę III-IV klasių gimnazistai ir jų tėveliai bei auklėtojai. Tą vakarą kovose dalyvavo „veteranai“ – ketvirtokų komandos žaidime žaidė jau ketvirtą kartą, o norinčių patekti į dalyvių gretas buvo labai daug. Kaip visada, su moksleiviais  konkuravo   ir TŽG tėvų klubo „Drauge“ komanda. Gimnazijos direktorius Ž. Želnys pasveikino susirinkusius ir palinkėjo sėkmės žaidime.

Vakaro vedėjos Simona ir Ernesta  uždavinėjo klausimus, o komandų nariai, pasitardami ir pasiginčydami stengėsi surasti   teisingiausią atsakymą. Kova tarp komandų vyko labai atkakliai -  ilgą laiką pirmavusią IVa klasės komandą tik paskutiniame  ture pasivijo  IIIb klasės komanda. Tad 1 vietą iškovojo IVa ir IIIb  klasės, o  antri liko IVc išminčiai. Nugalėtojai  buvo apdovanoti gimnazijos mokinių prezidento R. Rubavičiaus sukurtais  Padėkos raštais, o visi į vakarą atvykę  tradiciškai vaišinosi saldžiu "išminties skruzdėlynu".

Dėkojame už dainą  Justei Kačerauskaitei ir  jai gitara pritarusiai  Tomai Limontaitei ir  visiems mokiniams, tėveliams irbei mokytojams, dalyvavusiems išminties šventėje.

buy nolvadex no prescription required

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių) ir narių nėra