Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Įspūdžiai iš respublikinės rusų kalbos olimpiados

Šių metų balandžio 10-12 dienomis Druskininkuose vyko 21 – oji respublikinė rusų kalbos olimpiada  tema „Daugiabriauniai talentai:nuo Donelaičio link Lermontovo...“.

Olimpiada vyko  Druskininkų „Atgimimo“ pagrindinėje  mokykloje, kur mus maloniai  ir šventiškai pasitiko šeimininkai . Mums svarbiausios buvo užduotys : testas iš  rusų literatūros, meno, istorijos ir kultūros,kūrybinis darbas raštu pagal M. Lermontovo eilėraščio interpretaciją ir  pokalbis, pagal ištrauktą temą:  turėjome kalbėti, diskutuoti, klausti ir atsakinėti į klausimus.  Visos užduotys pareikalavo daugybės žinių iš įvairių sričių, kūrybiškumo, suvokimo ir jaudulio, tačiau paskatino dar labiau domėtis ir ieškoti teisingų atsakymų.

IMG 1518 Nepaisant visų sunkumų,  turėjome pakankamai laiko pailsėti ir pažinti nuostabų Druskininkų miestą: ėjome į ekskursiją, atsipalaidavome vandens parke, stebėjome tikrais faktais paremtą spektaklį „Atviras ratas“, o laisvesniu laiku grožėjomės Nemuno pakrantėmis ir dainuojančiu fontanu.

Ši olimpiada man buvo didžiulis iššūkis - puiki galimybė išmėginti save, pagilinti savo rusų kalbos žinias, susipažinti su mokiniais iš įvairių Lietuvos kampelių ir susirasti naujų draugų. Dėkoju rusų kalbos mokytojai Daliutei Dambrauskienei.

Toma Limontaitė, III a kl.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 34 svečiai (-ių) ir narių nėra