Penktadienis, spalio 18, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Mainų savaitė 2014

1277847 606736412737923 5129692371969145562 oŠių metų balandžio 7-11 dienomis vyko Telšių miesto mokyklų mokinių mainų savaitė. Joje dalyvavo ir Telšių Žemaitės gimnazija.

Šioje mainų programoje dalyvavo I-III klasių gimnazistai. I-II klasių gimnazistai viešėjo Telšių „Germanto“ pagrindinėje mokykloje.  Kaip ir visiems mainų savaitės dalyviams jiems buvo suplanuota veiklos programa, kuri truko visą savaitę. Štai kokius savo įspūdžius pasakojo mainų savaitės dalyvė Justė Ramonaitė (Ib) : „Praėjusią savaitę dalyvaudami mainuose iš arčiau susipažinome su Telšių „Germanto“ pagrindine mokykla. Jau pirmąją dieną mus pasitiko mokyklos pavaduotoja, kuri supažindino su savaitės renginiais, aprodė mokyklą ir nuvedė į mūsų klasę, kurioje laukė mūsų naujieji bendraklasiai. Mainų savaitės metu susipažinome su mokyklos istorija bei mokyklos benduomene. Turbūt pati įsimintiniausia pamoka buvo istorija, nes mokytoja turi ypatingą Dievo dovaną kalbėti ir perteikti savo žinias kitiems, beje, tai buvo vienintelė pamoka, kurios metu mokiniai įdėmiai klausėsi, elgėsi pagarbiai ir neprieštaravo mokytojos žodžiams.”  Gimnazistės  iš IIIa klasės šią savaitę viešėjo Telšių „Džiugo“ gimnazijoje. Viešnagės metu jos ne tik pristatė mūsų mokyklą džiugo gimnazijos bendruomenei, bet ir dalyvavo „Džiugo“ mokyklos debatų klubo organizuotuose debatuose apie mainų savaitę ir jos privalumus mokiniams.

Pas mus  viešėjo Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos 9-10 kl. Ir Telšių „Džiugo“ gimnazijos III kl. mokiniai.  Savaitės pradžioje, pirmadienį, per ilgąją pertrauką, abiejų mokyklų atstovai  pristatė savo mokyklas pačių kurtais nuotaikingais filmukais. Antrąją viešnagės dieną svečiams buvo aprodyta mokykla bei mūsų mokyklos muziejus. Kitą dieną svečiai turėjo progą dalyvauti Šventose Mišiose už gimnazijos bendruomenę. Ketvirtosios dienos vakarą svečiams buvo suteikta galimybė dalyvauti tradiciniame mūsų gimnazijos mokinių ir tėvelių renginyje – protų mūšyje „Titanų kovos“. Paskutiniąją viešnagės dieną svečiai pristatė savo kurtą filmuką apie jų viešnagę Telšių Žemaitės gimnazijoje.

Baigiamojo renginio metu,vykusio balandžio 11 dieną Telšių Žemaitės gimnazijoje, dalyviai dalinosi patirtimi, įgyta visos savaitės metu. Mūsų gimnazijos svečiai minėjo, kad mūsų gimnazija išsiskiria labai šiltu bendravimu, draugiška bendruomene bei įdomiomis pamokomis.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 9 svečiai (-ių) ir narių nėra