Sekmadienis, lapkričio 17, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Savanorystė – kelias į savęs pažinimą

100 1617Rugsėjo 18 dieną  mūsų mokykloje svečiavosi buvęs gimnazistas Dovydas Sidabras. Mokytoja Aina  Šiaulytė pakvietė Dovydą susitikti su III ir IV klasų mokiniais ir  supažindinti  juos  su savanoryste ir jos teikiama nauda. Dovydas, baigęs mūsų gimnaziją, nusprendė prisijungti prie Europos savanorių tarnybos (European Voluntary Service) ir išvykti dirbti į Švediją. Pasak jo, sąlygos, kurias suteikia šis projektas, yra tiesiog nepakartojamos, nes viskas, pradedant  apgyvendinimu, maitinimu, transportu, yra apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Jis taip pat paminėjo, jog šiuo metu ruošiasi vykti dirbti į Kiniją. Gyvenimas kupinas staigmenų, jeigu ne tam tikras žmogus tam tikroje vietoje, šio darbo pasiūlymo galbūt net nebūčiau gavęs, prisipažino Dovydas. Taigi, palinkėjęs visiems būti aktyviems ne tik pamokose, bet ir nepamokinėje veikloje. Po šios paskaitos atsakinėjo į tikrai susidomėjusių savanoryste gimnazistų klausimus. 

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra