Sekmadienis, lapkričio 17, 2019
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšiai
  • Telšių Žemaitės gimnazija
  • Telšių Žemaitės gimnazija

Minėjimas Žemės dienai

114 0961Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Telšių miesto žmonės irgi mini šią dieną, nelieka abejingi Žemei. Galime pasidžiaugti, kad turime gražią vietą šiam minėjimui – tai mūsų miesto amfiteatras. Į jį sugužėjo jauni ir pagyvenę, žinoma, mokinių susirinko daugiausiai. Mūsų gimnaziją atstovavo gausiausias gamtai neabejingų būrelis. Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė Telšių miesto meras Vytautas Kleiva, Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas, Telšių miškų urėdijos urėdas Bronislovas Banys, jie palinkėjo ir paragino toliau tausoti, saugoti mūsų gamtą ir mūsų Žemę. Po šių gražių ir reikšmingų kalbų bei paraginimų susirinkę kibo į užduotį. Amfiteatro scenoje buvo išpilti žemynų kontūrai, kuriuos mokiniai turėjo užpildyti tuščiais atsineštais plastikiniais buteliais. Po šios smagios užduoties Telšių meras V.Kleiva iškėlė Žemės dienos vėliavą. Po vėliavos iškėlimo ceremonijos susirinkusius pradžiugino gražia daina mūsų gimnazijos mokinė Lina Bukauskaitė, muzikos mokyklos mokinė Silvija Steckytė bei jų mokytoja Ernesta Dargužienė. Minėjimą vainikavo mokyklų apdovanojimai: jaunuoliai, atlikę užduotį, gavo po saldžią dovaną, o mokykloms buvo įteikti padėkos raštai, simbolizuojantys, kad mokyklose yra gamtą mylinčių vaikų. Smagu, kad dar skiriame dėmesį Žemei ir visiškai neatitolome nuo mus supančios aplinkos.

Justinas Perminas IIb.  klasė.

Gimnazijos himnas

JUBILIEJINIS ZENKLAS 2018

Svečiai

Dabar svetainėje 6 svečiai (-ių) ir narių nėra